Šikovný ocino spojil 7 kuchynských IKEA skriniek, aby splnil vysnívané prianie svojej dcéry – originálnu posteľ s úložnými priestormi

Veľakrát sa stáva, že najlepšie nápady vznikajú ako z núdze cnosť. Jasným príkladom je aj otec Chris Heider, ktorý potreboval urobiť posteľ pre svoju dcéru. Vytvorenie dokonalého a útulného priestoru pre unášanie do ríše snov môže byť ťažké a nákladné, najmä ak chcete súčasný moderný nábytok. Chrisova dcéra mala navyše málo priestoru v izbe, tak mu napadla geniálna myšlienka, ako vystavať posteľ na platforme z kuchynských skriniek z obľúbeného obchodu IKEA.

Nie je to úžasné? Pán Heider použil 7 skriniek štandardnej kuchynskej linky, aby zložil vysnívané lôžko pre svoju dcéru so skrytým úložným priestorom. Celé ho to vyšlo menej ako 500 dolárov, 6 hodín práce a výsledok stojí za to! Možno sa vám tento nápad zdá byť bizarný, ale modulové kuchyne poskytli domácemu majstrovi väčšinu potrebného materiálu.

Pozrite si inštruktážne video a presvedčte sa na vlastné oči. Možno aj Vám napadne nejaký nový unikátny kus nábytku, ktorý si doma zostavíte.

DIY posteľ pre dcéru z IKEA skriniek

Zdroj / Posteľ pre dcéru zložená z kuchynských IKEA skriniek: youtube

Nechajte sa inšpirovať podobným nápadom ► Priestranný pracovný stôl ✓

ZDIEĽAJ NA: