Ako ocino vyrobil pre svojho 3-ročného syna originálnu poschodovú posteľ s miestom na hranie v podobe VW mikrobusa

Deti vedia byť v niektorých momentoch naozaj náročné. Túžia po nových veciach, drahých hračkách a len ťažko sa plnia ich očakávania. Skúste ich šokovať a zaobstarajte im do izby obytné auto!

Stále sa veľkej obľube tešia multifunkčné postele, ktoré okrem miesta na spanie poskytujú aj priestor na hry. Ak si na to trúfate, pokúste sa zostrojiť niečo podobné Vašim deťom, tak ako to spravil aj tento šikovný ocko pre svojho 3 ročného syna. Je to vlastne poschodová posteľ v tvare VW mikrobusa, vhodná pre ozajstných moto nadšencov. Jej výroba si vyžaduje vedieť merať, rezať a schopnosť postupovať podľa návodu. Takže aj tí, ktorým „návod ani náhodou netreba“, by sa ho pre bezpečie vlastného dieťaťa mali držať.

Takáto posteľ bude pre dieťa niečím výnimočným. Pre každého drobca bude akýmsi útočiskom, kde si môže nielen oddýchnuť, no aj sa v pokoji zahrať. Úložný priestor určite uvítate aj vy – v prípade potreby môžete pohodlne schovať hračky pred zrakmi návštevníkov. Trúfli by ste si na niečo také?

Poschodová posteľ s miestom na hranie

Zdroj a viac info / Poschodová posteľ s miestom na hranie: instructables

ZDIEĽAJ NA: