Anna vyrába plstené potvorky, ktoré si vás podmania svojim roztomilých zjavom

Plstené vecičky sa radujú veľkej obľube. Komu by sa nepáčili rôzne postavičky, do ktorých ich tvorcovia vkladajú kúsok seba? Aj keď sa tejto tvorbe venuje mnoho umelcov, každý ide svojou cestou a výsledkom sú stále originálne a jedinečné kúsky.

Tieto krásne plstené potvorky, ktoré si Vás podmania svojim milých zjavom. Malé alebo veľké, ušaté, rohaté, zubaté a okaté, no najmä farebné a neuveriteľné roztomilé. To všetko charakterizuje tieto handmade výtvory  vytvorené s veľkou láskou. Tieto potvorky sú iné a od tvorby iných autorov sa odlišujú. Myslíme, že autorke, Anne Shamaniac z Ukrajiny, sa to celkom darí. Ak chcete niekoho obdarovať malou originálnou vecičkou, rozprávkové postavičky z plsti môžu byť tou správnou voľbou.

hracky z plsti 1 hracky z plsti 04 hracky z plsti 05 hracky z plsti 01 hracky z plsti 2 hracky z plsti 03 hracky z plsti 10 hracky z plsti 12 hracky z plsti 15 hracky z plsti 012 hracky z plsti 010 hracky z plsti 011Predajná stránka autorky / Plstené potvorky: etsy | pinterest

ZDIEĽAJ NA: