Mini plstené domčeky a záhradky v šálkach roztopia každé srdce. Inšpirujte sa a zútulníte svoj domov roztomilými dekoráciami!

Miniatúrne dekorácie si získavajú srdcia ľudí po celom svete. Je na nich niečo magické a zároveň instantne roztomilé. Medzi obľúbené kúsky patria aj plstené domčeky a záhradky v šálkach. Šálky či hrnčeky môžu byť i prasknuté či s odštiepeným kúskom, dodá im to ešte viac šarmu. Ako základná výplň šáločky je zvyčajne použitá zelená plsť, ktorá slúži ako tráva. Na nej stojí zväčša na sucho uplstený domček s malými dvierkami a okienkami, ako pre škriatkov. Jeho strecha nemusí byť z plstepekne pôsobia aj konáriky, kamienky, mušle či orechové škrupinky. Ako pre skutočných škriatkov alebo víly!

Namiesto stromov môžete použiť šišky, či už v prírodnej farbe alebo nafarbené. Konáriky poslúžia aj ako plot. Domčeku dodajte aj voňavý prvok, napríklad kúsok škorice. Rozkošne pôsobia aj malé zvieratká – uplstené alebo keramické, je to iba na vás. Plsť je totiž materiál, z ktorého si môžete vyrobiť čokoľvek, podobne ako z hliny. Jediné čo potrebujete je plstiaca ihla. Dáte týmto čarovným mikrosvetom šancu?

Plstené domčeky a záhradky v šálkach


Zdroj / Mini plstené domčeky a záhradky v šálkach: pinterest

ZDIEĽAJ NA: