Návod na roztomilé ušká pre bábätká, ktoré jednoducho upletiete na prstoch za pár minút

Chcete mať doma malého medvedíka, pandu, líštičku alebo iné zvieratko, ktoré vás len napadne? Existuje jednoduchý a finančne nenáročný spôsob, ako si takéhoto miláčika môžete sami vytvoriť. Nebojte sa, nemusíte mať za sebou desiatky odpletených hodín a doma skriňu vlastnoručne pletených svetrov, aby ste to zvládli. Jediné čoho by ste sa mali „obávať“ je to, že vaše bábätko bude také roztomilé, že to budete musieť naučiť aj svoje kamarátky.

Pletenie na prstoch navod na uska

Budete k tomu potrebovať len pár šikovných rúk, objemnú priadzu (napr. veľkosť 6), nožničky, tavné lepidlo a samozrejme to najdôležitejšie, uzlíček radosti, ktorý budú zdobiť pletené ušká, podľa vašej fantázie. Ak ste techniku pletenia prstami doteraz ešte nikdy neskúšali, nižšie si pozrite video-návod, ktorý krok po kroku vysvetľuje ako na to. Nie je to nič zložité. Základ je vybrať si tú správnu priadzu, ktorá či už po kvalitatívnej alebo vizuálnej stránke bude spĺňať vaše predstavy. Po zvládnutí samotnej techniky pletenia na prstoch je vyhotovenie ušiek otázka približne 30 minút.

Tieto na prstoch pletené ušká majú rôzne možnosti využitia. Môžu poslúžiť ako módny doplnok pre vašu ratolesť či už doma v súkromí alebo pri návšteve u kamarátky. Taktiež vďaka nim môžete urobiť originálne spomienkové fotografie, ktoré nakoniec v staršom veku ocení aj ono samo. Môžete ich venovať aj ako darček, ktorý poteší rodinu s novým prírastkom. Alebo sa jednoducho len chcete naučiť niečo nové. Ak ste sa v týchto riadkoch našli, potom je vám tento článok pletený na mieru. Hravou formou vytvoríte pre svoje bábätko doplnok, ktorý poteší nielen vás, ale aj vaše okolie, a to v podstate len s použitím vlastných prstov. Spríjemníte si všedné chvíle nevšednou činnosťou, ktorá sa možno stane nakoniec aj vaším koníčkom.

Pletenie na prstoch

Zdroj / Pletenie na prstoch – Návod ako na roztomilé ušká pre bábätká: thekurtzcorner

ZDIEĽAJ NA: