Originálne spôsoby, ako darovať kvety

Kvety sú symbolom krásy a veľmi dobrým komunikačným prostriedkom v situáciách, kedy nám tie najlepšie slová a frázy práve došli. Kvety sú darom prírody, ktorým si môžeme vyzdobiť svoj interiér. Preto nie je nikdy neskoro nimi niekoho najbližšieho z vášho okolia prekvapiť.

Krásna kytica kvetov za vás dokáže povedať viac než si myslíte a vždy je možné ju doplniť malým originálnym darčekom, ktorým môžete zmeniť aj svoju budúcnosť.

Na čo si dať pozor pri darovaní kvetov?

Možností, ako kvetom alebo krásnym kvetinovým boxom milovanú osobu potešiť je naozaj veľa. Ešte pred výberom treba ale dbať na určité pravidlá etikety a vhodného správania. To, že sa párny počet kvetov na bežnú príležitosť nehodí, asi viete.

Nezabudnite ani na vek obdarovanej osoby a príležitosť, pri ktorej kvet dávate. Veľmi často ním môžete vyjadriť hlboké city, preto si premyslite, čo farbou a veľkosťou kytice naznačujete.

Ktorý kvet je ten správny?

Jazyk kvetov je skutočne komplikovaný, preto venujte pozornosť nasledujúcim tipom. Ak chcete vedieť, aké kvety má konkrétna dievčina rada, nepýtajte sa jej to, ale sledujte okolie, v ktorom sa najčastejšie pohybuje. Najprv sa pozrite na to, čo sa nachádza v jej izbe, na pracovnej ploche, na stene v sociálnych sieťach atď.

Ak ste boli pozorný, stačí si vhodnú kyticu objednať na internete. Nezabudnite ale na to, že by mali vyzerať čerstvo a sviežo!

Ako kvet darovať?

Potom, čo ste už najkrajšiu kyticu vybrali, stojí za zváženie, ako ju darovať a prezentovať. Navrhujeme vám nasledovný postup.

Držte kvety v ľavej ruke, pozrite sa dievčaťu priamo do očí. Zároveň sa snažte, aby váš vzhľad nevyjadril žiadnu túžbu získať okamžitú odmenu. Intenzitu pohľadu preto nepreháňajte. žena to môže vnímať negatívne.

Ak ide o prekvapenie, v ktorom sa ukrýva nádherný zásnubný prsteň, nezabudnite, aby tejto udalosti zodpovedalo aj miesto, v ktorom sa celý proces odohráva. Zaujať vám pomôže aj vhodné oblečenie a doplnky, ktoré navodia tú správnu atmosféru veľmi rýchlo.

Zdroj obrázka: Marcos Mesa Sam Wordley/Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov