Objavte kreatívne a smart riešenia do vašej domácnosti

Aj vám tak prekážajú tie zbytočné dvere, ktoré doma máte, a ktoré zbytočne zaberajú miesto a kazia dojem z interiéru? A nebavia vás klasické koberce či stará podlaha, ktorú sa už dlho chystáte vymeniť? Tak začnite konať a zmeňte veci, ktoré vám prekážajú. Aj vo svojej vlastnej domácnosti môžete uplatniť kreatívne a smart riešenia.

Odstráňte klasické dvere

Pri všetkej úcte, klasické dvere sú dnes už naozaj mimo módy. Trendom je úplné odstraňovanie dverí s cieľom prevzdušniť priestor. Samozrejme, ak už máte rodinu a ste v byte viacerí, dvere sa hodia, aby mal každý svoje súkromie. Kreatívnejším riešením sú však posuvné dvere, ktoré jednak pôsobia lepšie po estetickej stránke a taktiež šetria priestor. Skúste si pozrieť rôzne ukážky či ilustrácie a hneď spoznáte ten rozdiel medzi klasickými a posuvnými dverami.

Nie je to len o klasickej plávajúcej podlahe

Koberce sú minulosť, už niekoľko rokov sú číslom jeden plávajúce podlahy a nič nenasvedčuje tomu, že by sa na tomto konštatovaní malo niečo zmeniť. Nemusíte však rozmýšľať len v medziach klasickej drevenej, plávajúcej podlahy. Modernou voľbou je vinylová podlaha, ktorá oproti klasike ponúka viacero výhod. Sú odolnejšie voči poškodeniu a predovšetkým sú najlepším riešením pre podlahové kúrenie, ponúkajú najvyššiu efektívnosť pri takomto vykurovaní interiéru.

Vyhrajte sa

Samozrejme, nemusíte teraz nutne uvažovať len o tom, ako nahradiť klasické dvere či ako si zabezpečiť vinylovú podlahu. Chceli sme vám však ukázať že portfólio možností je pri zmenách v domácnosti možno širšie, než ste si pôvodne mysleli. A práve posuvné dvere či vinylové podlahy môžu predstavovať príjemné spojenie kreatívneho s užitočným. Ak k tomu pripočítame váš vklad, a síce vhodný výber posuvných dverí či takýchto podláh, máte vyhraté.

Zdroj obrázka:

appleyayee / Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov