Obdarujte muža na Vianoce bez trápenia

Vyberanie a nakupovanie darčekov pre mužov je niekoľkonásobne náročnejšie ako pre ženy. Chlapi sa zaobídu s minimom kozmetických prípravkov, doplnky začínajú a končia pri hodinkách a ponožiek majú plné skrine. Avšak, vianočné sviatky sú tu a vy určite chcete svojho milovaného muža, otca či syna obdarovať.

Darček na základe záľuby

Prišiel ten čas, kedy sa ako každoročne trápite nad tým, aké skvelé darčeky pre mužov vo svojej rodine by ste mohli vymyslieť? V prvom rade sa pozrite na ich záľuby, čo radi robia vo voľnom čase a tomu prispôsobte aj svoj výber. Vášnivému čitateľovi doplňte knižnicu nejakou novinkou na trhu, ktorú určite ešte nečítal, milovníkovi kávy sa bude hodiť prenosný silikónový pohár a nadšencovi varenia rozžiarite oči sadou náradia na grilovanie alebo kvalitnou sadou nožov.

Chlapi v aktívnom veku si radi ako súčasť oddychu doprajú pohár kvalitného drinku, ktorý si s kockou ľadu užijú po náročnom dni v práci. Medzi zaujímavé a nápadité lacné darčeky pre mužov patria napríklad štýlové poháre, zaujímavé karafy alebo nafukovacie poháre na pivo.

Pamiatka navždy

Ak chcete darčekom pre muža z rodiny potešiť aj jeho partnerku (prípadne ste ňou vy), potom sa zamerajte na darčeky zážitkového štýlu. Nemusíte hneď kupovať drahé dovolenky alebo zoskoky lietadlom, aj keď aj také darčeky by zaručene potešili. Stačia lístky do kina, divadla, poukazy na masáž pre dvoch, ochutnávka vín, zážitková večera, registrácia na bežecké závody alebo vstup do wellness.

Nekupujte však nikdy nič nasilu a len preto, že sa to musí. Radšej darujte drobnosť, ktorou ste si naozaj istí, ako veľké dary, ktoré nikto nikdy nepoužije. A v prípade, že ani po týchto tipoch nemáte v darčekoch pre muža jasno, tak sa ho jednoducho spýtajte, čo by mu pod stromčekom spravilo radosť a po čom aktuálne túži.

Zdroj obrázku: Just dance / Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov