Nuda v posteli? Spestrite si posteľné radovánky týmito hračkami

Uspokojivý sex neodmysliteľne patrí k vyrovnanému a šťastnému životu. Venujete jeho udržaniu a zlepšeniu dostatok času? Alebo ste ho nechali skĺznuť do nudného stereotypu? Priznať si, že vás mechanický sex bez fantázie nudí je prvým krokom k jeho náprave. Nehanbite sa povedať, že chcete od sexu a partnera viac. K oživeniu stratenej vášne vás posunú i nasledujúce erotické hračky.

Erotické hračky: kedy je na nich čas?

Prizvať si do postele erotické hračky je pre niekoho na bežnom poriadku, pre iných je to hranica, ktorú doposiaľ neprekročili. Obavy z toho, že vibrátory a iné pomôcky nahradia živého partnera či partnerku sú však neopodstatnené. Práve naopak, spoločné použitie erotických pomôcok si vyžaduje dôveru, rešpekt a vzájomnú chuť dopriať tomu druhému jedinečný sexuálny zážitok. Aj vďaka erotickým hračkám môže byť sex po rokoch vášnivejším, ako bol počas prvých mesiacov spolu. Ktoré hračky by nemali chýbať vo vašej spálni?

Vibrátory

Jednou z najstarších sexuálnych pomôcok vôbec sú vibrátory. Heterosexuálnych mužov fascinuje pohľad na ženu obšťastňujúcu sa vibrátorom a vzrušuje ich predstava, že ho za chvíľku vystriedajú oni. Hra pre dvoch, ktorá sa nikdy nezunuje? Spútajte vašu partnerku a dráždite ju vibrátorom dovtedy, kým vás nebude prosiť o orgazmus.

Análny kolík

Použiť análny kolík neslúži len ako prvý krok k análnemu sexu. Akékoľvek dráždenie zadočku vyvolá silné erotické záchvevy celého tela u žien i u mužov, nepodceňujte preto ich silu. Análny kolík zúži vagínu, čím zintenzívni sex pre mužov a ženám dá pocit, akoby si užívali s dvomi mužmi naraz. Bez výčitiek a žiarlivosti.

Stimulátor prostaty

Páni, závidíte ženám silné orgazmy vyvolané dráždením bodu G? Zažiť orgazmus, ktorý sa nedá zastaviť môžete i vy! Stimulátor prostaty je erotická hračka jediná svojho druhu, ktorá vám ho dopraje. A keďže pri tak silnom vyvrcholení sa naozaj nedá udržať v ruke, podajte ho svojej partnerke alebo partnerovi. Aj to je jedným zo spôsobov, ako zúročiť dôveru budovanú rokmi.

Vákuové pumpy

Nedajte sa zmiasť tým, že vákuové pumpy pôsobia na pohľad veľmi technicky. Ich použitie je jednoduché, bezpečné a neskutočne vzrušujúce. Pohľad na poriadne tvrdý penis s pulzujúcim žilkami vzbudzuje u žien túžbu a mužom dodá sebavedomie a pocit pýchy. Priehľadné vákuové pumpy preto patria k tým najobľúbenejším.

Čo dodať na záver? Bez kvalitného sexu sa dá žiť, ako veľmi vás však táto predstava vzrušuje? Vyberte si spoločne erotické hračky na začiatku vzťahu, alebo až po niekoľkých rokoch manželstva. Dáte tak zbohom nude v posteli a raz a navždy.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov