Niekedy je náročné nájsť tú pravú vôňu. Toto vám pomôže pri rozhodovaní

Kúpili ste si parfum, no nakoniec ste zistili, že vám jeho vôňa až tak nesadla? Alebo hľadáte darček pre niekoho, na kom vám záleží, a chceli by ste si ho preto najskôr vyskúšať? V takýchto chvíľach vám pomôže náš krátky návod, ako vybrať parfum.

Najlepšie parfumy podľa osobnosti

Pre seba aj svojich blízkych sa vám parfumy budú dobre vyberať podľa osobnosti. Jednotlivé tóny vône dokážu podčiarknuť osobité črty každého človeka.

Romantický typ ocení kvety — pre tento typ žien sú najvhodnejšími kvetinové parfumy, ktoré ich zavedú na rozkvitnutú lúku, či do orientálnej záhrady. Môžu byť tiež kombinované so sladkými tónmi kakaa, vanilky alebo ovocia. Nechajte sa unášať ich podmanivými tónmi, pri ktorých môžete snívať aj s otvorenými očami.

Parfémy pre športový typ — ženy, ktoré preferujú aktívny životný štýl, ocenia vône plné sviežosti s tónmi ovocia, citrusov a byliniek. Športové vône vás naplnia energiou pred náročným tréningom a prospievajú aj nálade. Ich ľahkosť vás naplní príjemnými pocitmi na celý deň.

Elegantné ženy — elegancia a starostlivo vybrané oblečenie si priam pýtajú drevité tóny aj jemnosť kvetov. Zvoliť môžete vôňu jazmínu, ľalie, slivky, broskýň i pomaranča a iných sladších druhov ovocia. Krásu parfumu podčiarknu tóny vanilky alebo ambry.

Čo vám pomôže pri výbere parfumu?

Aj tak neviete, čo si pri pohľade na množstvo rozličných vôní vybrať? Pomôžu vám vzorky parfémov. Vzorky pafumov predstavujú možnosť, ako vyskúšať niekoľko vôní bez toho, aby ste museli platiť za celé balenie.

Na vyskúšanie tiež budete mať viac času, ako by ste mali v obchode. Navyše nebudete musieť porovnávať niekoľko parfumov naraz, čo často skresľuje výsledný dojem z vône. Každý parfum si budete môcť vychutnať samostatne. Oceníte to aj v tom prípade, ak hľadáte pre niekoho ten správny darček.

Chceli by ste si ho vyskúšať viackrát? Jedna vzorka parfému má až 2 ml, môžete ho preto používať viac dní po sebe! Pomôže vám to spoznať spôsob, akým sa rozvíjajú jeho jednotlivé zložky.

Užívajte si plnosť vôní

Asi nikto nemá rád, keď v predajni nájde vzorku parfumu, v ktorej zostalo na dne len niekoľko kvapiek. Aj takáto maličkosť môže nakoniec pokaziť celý dojem. Vzorky parfémov, ktoré budú len vaše, na vás čakali po celý čas bez toho, aby ich niekto otvoril. Nemusíte sa preto báť, že stáli na poličke v otvorenom flakóne a postupne strácali svoju intenzitu.

Jesenné, zimné aj unisex parfémy

Vzorky parfémov na predaj si prezriete v prehľadnom rozdelení podľa jednotlivých typov vône. Môžete si vybrať podľa charakteru vône aj ročného obdobia. Nemusíte sa tak obávať, že väčšinu z nich nevyužijete.

Chceli by ste obdarovať svojho partnera? Vzorky parfémov sú pripravené aj pre mužov a môžete si vybrať aj unisex vône, ktoré sa budú hodiť k vám obom. Potom sa už môžete naplno oddávať skúšaniu. Naneste si niekoľko kvapiek parfumu na pokožku na pulzových bodoch a môžete sa ponoriť do jeho jedinečnej vône.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov