NEOSTRATA, kozmetika vhodná pre citlivú pleť. Vyskúšajte!

Dnešní dermatológia sú pracanti. Stretávajú sa s rôznymi ťažkosťami pleti a nezľaknú sa žiadnej výzvy. Tentokrát sa zamerali na potreby citlivej pokožky a vznikol z toho zázrak. Kozmetika, ktorá spĺňa aj tie najprísnejšie kritériá ľudí s citlivou pleťou. Dáte jej šancu?

Neostrata na každý typ pleti

Konečne našli svoju obľúbenú značku kozmetiky aj tí, ktorí sa celoživotne trápia s citlivou pokožkou. Neostrata vyšla spod šikovných rúk dermatológov. Odborníkov, ktorí vidia, ako dennodenne bojujete s podráždenou pleťou. 

Ako vaša citlivá pokožka reaguje začervenaním pri kontakte s rôznymi látkami alebo prostredím. Ako svrbí a páli. Áno, citlivá pokožka tieto pocity verne pozná. Môžu byť spôsobené rôznymi faktormi, vrátane agresívnych chemikálií. 

Citlivá pokožka má tendenciu byť suchá a ľahko popraská a tiež môže negatívne reagovať na niektoré zložky v kozmetike, čistiacich prostriedkoch a mydlách.

Starostlivosť ako v najlepšom kozmetickom salóne

Neostrata je kozmetika vyvinutá aj odporúčaná dermatológmi, nech vašu citlivú pokožku trápia akékoľvek problémy. Anti-age efekt je viditeľný takmer okamžite. V jej portfóliu nájdete oleje, séra, krémy na báze ovocných kyselín so silným omladzujúcim účinkom. 

Hydratačné mlieko na tvár a telo chráni pleť pred vonkajším prostredím. Kombináciou prírodných látok sa pokožke postará o ochranu pred suchosťou, zväčšenými pórmi a starnutím.

Exfoliačná maska Neostrata je vhodná pre potreby mastnej pokožky náchylnej na akné.

Tónovaný opaľovací krém pokožku chráni a hydratuje.

Proti starnutiu, pigmentácii a vzniku drobných vrások účinkuje jemný čistiaci gél, ktorý výrazne spevňuje a rozjasňuje pokožku, nech sú vaše pracovné dni akokoľvek náročné.

zdroj: freepik 

Ako sa starať o citlivú pleť 

  • Vyhnite sa agresívnym chemikáliám. Používajte jemné, neparfumované a hypoalergénne čistiace prostriedky a kozmetiku bez drsných chemikálií a farbív.
  • Vyberajte si šetrné čistiace prostriedky, ktoré sú nežné k pokožke a neobsahujú dráždivé látky.
  • Udržujte pokožku hydratovanú pomocou jemných hydratačných krémov. Kozmetika od IIVS uspokojí aj potreby najnáročnejšej pokožky. Nezúfajte a skúste.
  • Vyhnite sa príliš horúcej vode. Môže narušiť na pokožke prirodzený maz, alebo ochrannú bariéru miesto olejov.
  • Pred použitím nových kozmetických alebo čistiacich produktov skúste naniesť malé množstvo na menšiu oblasť pokožky, aby ste sa vyhli prípadným iritáciam.
  • Používajte krémy s vysokým faktorom SPF, aby ste chránili citlivú pokožku pred slnečným žiarením.

Pleť je len jedna

Pokiaľ ide o zdravie, buďte nekompromisní. Spoznajte potreby svojho tela a celoživotne ho rozmaznávajte. Samozrejme, v zmysle zdravého životného štýlu. V tejto snahe neobíďte ani potreby svojej pokožky. Aj tá je odrazom vášho zdravotného stavu. Ak telo nie je zdravé zvnútra, pokožka nebude nikdy pôsobiť úplne zdravo ani zvonka. 

Čo sa však nedá vyriešiť zdravým stravovaním, napraví kozmetika s obsahom takých výživných látok, ktoré vaša pokožka potrebuje. Neostrata presvedčí aj vás, vyskúšajte túto špeciálnu kozmetiku na vlastnej koži a tešte sa z jej zdravého a mladistvého vzhľadu.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov