Kreatívne nástenné tapety do detskej izby, ktoré si vaše deti zamilujú na prvý pohľad!

Aká by mala byť detská izba? Veselá a hravá, útulná a pestrofarebná? Ak to chcete docieliť, ale zároveň nezruinovať svoj rozpočet neustálou výmenou nábytku, keď sa dieťaťu zunuje jeho obľúbená farba, investujte radšej do klasickej postele či skrine, a podnety pre detskú fantáziu dajte rovno na stenu. Hoci je veľmi pekné, ak na ňu niečo vlastnoručne namaľujete, jednoduchšie a menej časovo náročné je nalepiť na stenu farebné tapety. Či už je vaše dieťa námorník, kozmonaut alebo je práve na expedícii v džungli, jeho sny podporíte veľmi jednoducho. Nie každý sa totiž môže pochváliť, že má v detskej izbe leva.

Tieto tapety sú tematicky ladené, nájdete medzi nimi savanu, džungľu, pirátov, podvodný svet, vlaky, roboty, vesmír… a mnoho iných dieťaťu blízkych obrázkov. Najčastejšie však ide o zvieratká, či už veselé opice, alebo elegantného páva.

Sú vyrobené z materiálu, na ktorom farba nebledne a nie sú vytlačené, ale vyrezávané laserom. Hravosť dosiahnete tým, že si sami zvolíte farby, ktoré sa hodia do izby vášho dieťaťa, či dokonca počet objektov, o ktoré máte záujem. Hoci sú tenké, sú aj dostatočne pevné a elastické, a preto tesne priľnú k akémukoľvek povrchu a pôsobia realisticky – akoby boli na stene namaľované. Keďže ide o plast, sú umývateľné. Čo viac si môžu rodičia malých nespratníkov priať.

Kreatívne nástenné tapety do detskej izby


Všetky nástenné tapety vyrába francúzska kreatívna spoločnosť e-glue, kde ich je aj možné zakúpiť.

ZDIEĽAJ NA: