20 kreatívnych hrnčekov, ktoré Vám spríjemnia každé ráno #1

Aj Vy máte zaužívaný ranný rituál, keď si hneď po prebudení vychutnáte voňavú kávu alebo čaj? Káva chutí oveľa viac, keď ju pijete z obľúbeného hrnčeka. Možno je už trošku obitý, možno na ňom vybledla farba, no ani to Vás neprinúti vymeniť ho. Pretože je to ten Váš obľúbený. Ukážeme Vám 20 kreatívnych hrnčekov, ktoré sú výsledkom dizajnérskej tvorby.

Tvorcovia sa asi poriadne vybláznili, inak si niektoré skvosty nevieme vysvetliť. Už dávno nie sú v móde hrnčeky s menami, so znameniami a podobne. Dnes je in všetko netradičné, niečo, čo Vás vytrhne zo zabehanej rutiny všedného dňa. Čím čudnejšie, tým lepšie. Preto sa nečudujte, keď natrafíte na hrnček s miestom na malý koláčik alebo hrnčeky v tvare klávesov z klávesnice pre IT maniakov. Rôzne držiaky na vrecúška čaju, ktoré sú súčasťou hrnčeka, dnes už tiež nie sú výnimkou. Buď natrafíte na biele, minimalistické hrnčeky alebo objavíte pestro maľované diela, ktoré je škoda zašpiniť.

Možno ste práve našli svoju novú obľúbenú šálku, ktovie. Ak je Vám však ľúto vyhodiť starý hrnček, chápeme Vás. Tak či onak, ani obdarovať niekoho takýmto originálnym hrnčekom nemusí byť zlý nápad, čo poviete?

Kreatívne hrnčekyZdroj / Kreatívne hrnčeky, ktoré Vám spríjemnia každé ráno: pinterest

ZDIEĽAJ NA: