Najbližšia letná dovolenka, ktorá vás očarí

Plánovanie letnej dovolenky môže byť už pre niekoho v plnom prúde, pretože práve teraz cestovné kancelárie ponúkajú extra výhodné zľavy s najbližším možným termínom. V podstate je to opak letnej last minute dovolenky, kde sa môžu klienti spoľahnúť na výhodnejšie termíny v posledných dekádach.

Pokiaľ sa rozhodnete pre výber dovolenky už v týchto mesiacoch, niekde vám ponúknu až niekoľko percentnú zľavu z ceny. Okrem toho máte možnosť väčšieho výberu, pretože hotely nie sú ešte preplnené.

Známe more pre našincov

Vlastne je to jedno, ktorý termín si vyberiete, dôležité naďalej zostáva, prežívať tento čas v obľúbenej destinácii a v čo najväčšej pohode a bezpečí. To si určite doprajete na najbližšej dovolenke v Chorvátsku. Stále je to dosť bezpečná krajina a okrem toho sa tam môžete dostať aj autom. Napríklad taká Pula je dlhodobo zasiahnutá cestovným ruchom. Nájdete tu prístavné miesta, prímorské destinácie Poreč a Rovinj. Zvlnené kopce interiéru ostrovov sú vysadené vinicami, ktoré produkujú odrody tých najsýtejších červených vín.

K najnavštevovanejším ostrovom patrí aj Hvar, s jeho úhľadným minimalistickým designom hotelov a chuťou morských plodov.

Pre každý prípad

Miest kam sa v tomto rozmanitom území môžete vybrať je naozaj niekoľko. Pre každý prípad, nech sa súčasťou vašej dovolenky stane cestovné poistenie, ktoré v batožine nezaberie žiadne miesto a v potrebnej chvíli dokáže spoľahlivo pomôcť. Ak vás sem tam prekvapí nepríjemná bolesť hlavy, skúste sa na pol hodinku postaviť do tieňa a samozrejme dodržujte pitný režim. Netvrdíme, že naraz musíte vypiť niekoľko litrov tekutiny, hlavne nech je to pravidelné. Poriadok v živote a niektorých situáciách sa vám vždy oplatí.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov