Ako si spríjemniť horúce letné dni? O pohodlie a relax sa postará úžasný nafukovací vak – Lazy bag

Príroda nás vábi slnečnými lúčmi a my sa vylievame z rozpálených kancelárií, firiem, dielničiek a domovov. Dlhé dni radi trávime pri vode, na horách, pod stanmi i v záhrade. Chytanie bronzu na pokožku a leňošenie v srdci prírody sú počas leta naše najobľúbenejšie aktivity. Ako si ich ešte viac spríjemniť?

Dôležitá je hydratácia

Letné slnko nás vie poriadne vyšťaviť. Ak teda nechcete na konci sezóny vyzerať ako vysušené hrozienko, doprajte si dostatok čistej vody a ovocných štiav. Slamené klobúky a priedušné oblečenie taktiež fungujú ako prevencia pred prehrievaním.

Pokožka je najväčší orgán nášho tela

Preto ju musíme chrániť! Postarať sa o ňu nielen opaľovacím krémom, ale nezabúdať ani na repelenty. Kliešte, komáre, ovady… Všetky tieto stvorenia čakajú na svoju príležitosť. Či už kempujete, alebo iba leňošíte na vlastnej záhrade, pri večernej sprche si poriadne skontrolujte celé telo.

Menej je viac – zabaľte si do batožiny multifunkčných pomocníkov!

Pri ceste na kúpalisko, stanovačku alebo na festival si balíme kopec drobností, ktoré nevyhnutne potrebujeme. Preto je dobrý nápad ušetriť miesto multifunkčnými pomocníkmi. Nafukovačky zaberú kopec miesta a pri ich nafukovaní strácame čas. Deky nás možno ochránia pred zelenými fľakmi na nohaviciach, ale sedenie na zemi nie je kvôli kameňom či piesku veľmi pohodlné. Lacné lehátka do záhrady či na balkón síce vyzerajú pekne, ale ak by ste ich mali zo sebou brať napríklad do kempu, môžete sa rozlúčiť s celým sedadlom v aute.

Lazy bag pre deti aj dospelých, k vode aj do záhrady

Ušetrite si čas, nervy i námahu vďaka vzduchovým vakom. Slúžia ako vak na sedenie, lehátko, nafukovačka i sedačka pre viac osôb. Vzduchový vak funguje na jednoduchom princípe. Iba ho rozbalíte, naberiete doň vzduch a váš lazybag je pripravený na používanie. Leňošenie ešte nebolo jednoduchšie. Vybláznia sa na ňom deti, ale ocenia ho i cestovatelia. Každý gram batožiny sa počíta aj v lietadle, takže ideálnymi spoločníkmi na pláž sú práve vzduchové vaky.

Takýto vzduchový nafukovací vak si môžete zakúpiť na stránke seetee.eu

ZDIEĽAJ NA: