Módny ilustrátor „vyfarbuje“ svoje modely reálnym pozadím

Zhruba pred rokom sme vám priniesli módne ilustrácie od Shamekha Bluwiho. Ten kreatívne využíva budovy, oblaky a iné reálne pozadia na dokončenie svojich skíc. Samozrejme nejde o žiadne čary. Shamekh skrátka priloží nákres postavy s vystrihnutou časťou na nejaké pozadie a už to ide samo. Vedzte, že tento šikovný Jordánčan nezaháľal a my vám teda máme možnosť priniesť ďalšiu várku jeho originálnych diel.

Môžeme ešte dodať, že prvýkrát mu tento nápad skrsol v hlavne počas dovolenky v Dubaji, keď chcel do svojich diel zakomponovať aj kus zážitkov zo svojich ciest. Vybral si na to tento vskutku nápaditý spôsob a výsledok už hovorí sám za seba, čo poviete?

Shamekh Bluwi modne ilustracie 0 Shamekh Bluwi modne ilustracie 1 Shamekh Bluwi modne ilustracie 2 Shamekh Bluwi modne ilustracie 3 Shamekh Bluwi modne ilustracie 4 Shamekh Bluwi modne ilustracie 5 Shamekh Bluwi modne ilustracie 6 Shamekh Bluwi modne ilustracie 7 Shamekh Bluwi modne ilustracie 8 Shamekh Bluwi modne ilustracie 9 Shamekh Bluwi modne ilustracie 10 Shamekh Bluwi modne ilustracie 11 Shamekh Bluwi modne ilustracie 12 Shamekh Bluwi modne ilustracie 13

Stránky autora / Módny ilustrátor Shamekh Bluwi: Instagram | Facebook | Twitter

ZDIEĽAJ NA: