Mamina po deťoch nemala dostatok času na maľovanie. Tak začala kresliť miniatúrne kresby

Každý máme svoje záľuby, ktorým radi venujeme čas. V živote sa nám však môže prihodiť niečo, čo nám z toho času výrazne ukrojí a tak na koníčky už veľa priestoru neostane. Môžu to byť rôzne veci, napríklad nová práca, štúdium, prípadne krásna udalosť – príchod nového člena do rodiny. To sa prihodilo aj Brooke Rothshank, vášnivej maliarke.

Po tom, čo sa jej narodilo druhé dieťa, popri starostlivosti už nemala toľko času na maľovanie, ako v minulosti. Nezúfala však a zvolila si zaujímavú alternatívu – každý deň nakreslí jednu miniatúru. Keďže má denne nový projekt, nemusí byť sklamaná, ak sa jej niečo nevydarí, ďalší deň totižto znamená ďalšiu kresbu. Práca na nich jej, podľa zložitosti, zaberá od 45 minút až po 4 hodiny. Pri pohľade na miniatúrne dielka musíme uznať, že sú naozaj super a vôbec nám neprekáža to, že by sa vošli na bruško prsta – práve naopak, má to roztomilé čaro!

Brooke Rothshank miniaturne malby 1 Brooke Rothshank miniaturne malby 2 Brooke Rothshank miniaturne malby 3 Brooke Rothshank miniaturne malby 4 Brooke Rothshank miniaturne malby 5 Brooke Rothshank miniaturne malby 6 Brooke Rothshank miniaturne malby 7 Brooke Rothshank miniaturne malby 8 Brooke Rothshank miniaturne malby 9 Brooke Rothshank miniaturne malby 10 Brooke Rothshank miniaturne malby 11 Brooke Rothshank miniaturne malby 12 Brooke Rothshank miniaturne malby 13

Stránky autorky / Miniatúrne kresby spod rúk Brooke Rothshank: Etsy | rothshank

ZDIEĽAJ NA: