Maľuje neuveriteľne realistické obrazy, ktoré by ste si ľahko pomýlili s fotografiami!

U niekoho sa umelecké sklony prejavia už v útlom veku, iného zas múzy kopnú až na sklonku života. Do prvej kategórie nepochybne patrí aj talentovaný Mike Dargas z Nemecka, ktorého prvé dielo sa predalo (zatiaľ ešte „len“ rodinnému príslušníkovi) už keď mal 7 rokov! Podľa slov jeho mamy totižto tvoril už od tretieho roku života a jeho diela boli čím ďalej tým viac lepšie a prepracovanejšie.

Mike nikdy neštudoval na umeleckej škole, no jeho fotorealistické maľby, ktoré vám dnes predstavíme, sú neskutočné. Jeho jediná prax spočívala v tom, že štrnásť rokov vlastnil tetovacie štúdio, po jeho zatvorení prešiel na olejomaľbu. Jeho špecialitou je práca so svetlom a opatrné nanášanie farieb, čím dodáva maľbám vlastnosti podobné fotografiám. Pred touto precíznou prácou strúhame poklonu!

Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 1 Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 2 Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 3 Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 4 Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 5 Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 6 Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 7 Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 8 Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 9 Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 10 Mike Dargas fotorealisticke malby umenie 11

Stránky autora: mikedargas.com | Instagram | Facebook

ZDIEĽAJ NA: