Vyhrajte obľúbené kávové peelingy MARK scrub. V súťaži sú 3 peelingy!

UPDATE 27.03.2017

Súťaž sa skončila, žrebovali sme a kávový peeling MARK scrub získavajú:

1. Mária Maxianová
2. Štefánia Davalová
3. Adriána Fejérová-Girgásch

Výhercov poprosíme kontaktovať pána Marka na jeho maile: info@markscrub.com


Magazín kreativita.info v spolupráci s MARK scrub má pre Vás prichystané svieže jarné prekvapenie v podobe súťaže o tri prírodné kávové peelingy pre troch šťastlivcov.

Pravidlá súťaže

Jedinou podmienkou súťaže je verejne zdieľať tento článok, ktorý je pripnutý aj na našej facebookovej stránke Kreativita, takže hľadať ho nemusíte!

Dôležité dátumy

Súťaž prebieha od 20. 03. 2017 do 26. 03. 2017. Žrebovanie sa uskutoční 27. 03. 2017.

O čo súťažíte?

V súťaži sú 3 prírodné kávové peelingy, tak neváhajte a zapojte sa. Možno sa šťastie usmeje a MARK vyžrebuje práve vás a urobíte tým radosť možno sebe alebo svojmu blízkemu. Ak sa vám nepošťastí kávový peeling vyhrať, môžete si ho zakúpiť u Marka v jeho online obchodíku marcscrub.com.

Ak ešte nie ste fanúšikmi facebookových stránok kreativita.info a MARK scrub stačí sa len pridať medzi nich – označením tlačidla na stránke “PÁČI SA MI TO”.


O obľúbenom kávovom peelingu

MARK scrub je prírodný kávový peeling, o blahodárnych účinkoch ktorého sa už presvedčilo množstvo žien a dokonca aj mužov.

Čím je MARK taký výnimočný? Obsahuje kombináciu čisto prírodných látok ako kávu robusta, kokosový olej, mandľový olej, hnedý cukor, morskú soľ či vitamín E s nezameniteľnou vôňou a účinkami. Tieto látky pôsobia na pleť veľmi priaznivo, keďže odstraňujú odumreté kožné bunky, čistia, detoxikujú a vašu pokožku zanechajú mladistvo jemnú a hebkú a dokonca pomôžu aj s problémami ako celulitída, strie, ekzém či akné. A to nie je všetko! MARK je dostupný v piatich rôznych arómach – orignál (káva), čokoláda, kokos, citrus a pepermint.

Návod na použitie kávového peelingu MARK je veľmi jednoduchý! Peeling je najlepšie použiť na vlhkú pokožku, ideálne po sprchovaní buď na celé telo alebo len na tvár. Krúživými pohybmi ho jemne vmasírujete do pokožky. Necháte pôsobiť 5 minút a opláchnete. Odmenou bude zdravá, žiarivá, na pohľad mladšia pokožka.

Viac o obľúbenom kávovom peelingu nájdete aj na stránke marcscrub.com alebo facebooku!

ZDIEĽAJ NA: