Maľované kachličky, ktoré vnesú do Vášho domova kúsok obdivuhodného umenia

Alicia Guerrero vstúpila do sveta umeleckej keramiky, keď stretla muža menom Manuel Rodríguez Luna. Po dlhom období zaškoľovania sa jej profesionálna kariéra začala v roku 1995 s vytvorením vlastnej remeselníckej dielne so zameraním na návrh a vývoj keramických nástenných dlaždíc s ručnými maľbami a ďalších zberateľských kúskov. Jej keramická dielňa, kde je veľa energie a kreativity poskytuje vysoko kvalitné ručné výrobky s najnovším dizajnom. Postupne si jej umelecké práce „vyryli“ miesto na trhu vďaka kvalite jej práce. Od roku 1997 spolupracuje s Nataliou Fernandez. Obe tvoria tím, ktorý je schopný dodávať veľké a obdivuhodné umelecké kúsky.

V ich dielni umeleckého keramického dizajnu zostavujú vlastné keramické dlažby, obkladačky na steny, ktoré zároveň tvoria exkluzívne zberateľské predmety. Hoci sa jedná o remeslo, vyvinuli výrobný proces, ktorý zabezpečuje všetky fázy vypekania, ktoré sa vykonáva pri teplote 980°C, čo zaistí mimoriadnu kvalitu, čo je vidieť aj na prácach, ktoré ukazujú obrovský výber krásnych keramických nástenných malieb. Množstvo farieb im dáva nekonečné možnosti, vďaka ktorým môžu tvoriť nespočetne veľa variant. Tieto obdivuhodné mozaiky sú vhodné ako do interiéru, tak aj do exteriéru.

Ich práca sa stala tradičným výrobkom, ktorý môže byť použitý vo vonkajšom, či vnútornom prostredí tak, ako tomu bolo po stáročia v rôznych významných kultúrach. Ich služby majú veľmi široké spektrum dekoratívnych riešení. Sloboda, ktorá je k dispozícii vo výbere štýlov a techník, ukazuje ich všestrannosť: obnova a reštitúcie, keramické dosky, zrkadlá, hodiny, stoly, poštové schránky, keramické rámy, nástenné umenie na múre, keramické plakety, repliky náboženských obrazov, keramické fasády a rôzne iné. Viac môžete nájsť na stránkach: azulejomuralceramica, aliciaguerrero, FB.

keramika Alicia Guerrero 1

keramika Alicia Guerrero 5

keramika Alicia Guerrero 6

keramika Alicia Guerrero 14

keramika Alicia Guerrero 15

keramika Alicia Guerrero 2

keramika Alicia Guerrero 7

keramika Alicia Guerrero 8

keramika Alicia Guerrero 4

keramika Alicia Guerrero 9a

keramika Alicia Guerrero 10

keramika Alicia Guerrero 12

keramika Alicia Guerrero 21

keramika Alicia Guerrero 18

keramika Alicia Guerrero 16

keramika Alicia Guerrero 17

keramika Alicia Guerrero 26a

keramika Alicia Guerrero 22a

Obdivuhodné maľované kachličky

keramika Alicia Guerrero 20

keramika Alicia Guerrero 31a

keramika Alicia Guerrero 33

keramika Alicia Guerrero 34

keramika Alicia Guerrero 35a

keramika Alicia Guerrero 39a

keramika Alicia Guerrero 43a

keramika Alicia Guerrero 51

ZDIEĽAJ NA: