Magnetická tapeta vytvára v detskej izbe magickú atmosféru a priestor na hodiny zábavy

Všetci dobre vieme, že deti priťahujú najmä tie zakázané, nami chránené miesta. Nejeden rodič si už na čerstvo natretej stene našiel namaľované slniečko či dvere plné pestrofarebných čiar. A keďže deti dlho neposedia, lákajú ich steny, pri ktorých si môžu hopsať. Túto radosť im umožnila dizajnérka Sian Zeng, ktorá navrhla špeciálnu magnetickú tapetu!

Čarovný svet rozprávok sa tak pre deti stane realitou v ich vlastnej izbe. A pritom je to úplne jednoduché! Tapeta s krásnym rozprávkovými motívmi bude nie len skrášľovať izbu, ale tiež privedie deti k tvoreniu a rozvíjaniu fantázie. Nalepená tapeta obsahuje magnetické časti, ktoré deťom hravo umožňujú presúvať zvieratká a princezné z domčeka na hrad, potom do záhrady, jednoducho po celom tapetovom kráľovstve.

K tapete sú vytvorené špeciálne tabuľky s rôznymi motívmi, postavami, budovami a zvieratkami, ktoré deťom umožňujú vytvoriť si vlastný čarovný svet. Na tejto magnetickej tapete sa tak už nikdy nebudete musieť báť pokreslených stien. Minúta ticha vášho dieťa už nebude znamenať neplechu, ale tvorivú chvíľku počas ktorej opäť vymyslí nový príbeh. Postačí dostatok figúrok a vaša stena sa v okamihu zmení na magickú rozprávkovú krajinu.

magneticka tapeta pre deti Sian Zeng 1
© sianzeng.com
magneticka tapeta pre deti Sian Zeng 2
© sianzeng.com
magneticka tapeta pre deti Sian Zeng 4
© sianzeng.com
magneticka tapeta pre deti Sian Zeng 3
© sianzeng.com
magneticka tapeta pre deti Sian Zeng 8
© sianzeng.com
magneticka tapeta pre deti Sian Zeng 7
© sianzeng.com
magneticka tapeta pre deti Sian Zeng 9
© sianzeng.com
magneticka tapeta pre deti Sian Zeng 12
© sianzeng.com

Predajná stránka dizajnérky / Magnetická tapeta od Sian Zeng © sianzeng

ZDIEĽAJ NA: