Látkové rolety – inšpirácia, ako si skrášliť interiér

Hľadáte efektívne a zároveň elegantné riešenie zakrytia okien, dverí vo vašom dome alebo byte? Riešenie, ktoré by vás zbavilo pravidelného utierania prachu? Riešenie, ktoré si nevyžaduje náročnú montáž, pri ktorej môžete predísť vŕtaniu? Riešenie, ktoré by bolo na jednu stranu kvalitným tienidlom na okno sprostredkujúcim utúlie, kontrolujúcim teplotu a na druhú stranu prvkom, ktorý dokáže samostatne figurovať ako dekorácia vášho interiérového dizajnu? Potom sú látkové rolety tou správnou alternatívou pre vás! Poďme sa spoločne pozrieť na to, prečo sú tieto produkty také populárne.

Personalizácia

Jednou z hlavných devíz látkových roliet je ich vzorová rôznorodosť a skutočne široké možností personalizácie, ktoré pri nákupe zákazníci majú. Produkty pod označením látkové rolety sa skladajú z 4 častí:

  • držiak rolety,
  • samotná tieniaca časť rolety,
  • spodná lišta rolety,
  • retiazka na ovládanie.

Je len a len na vás aký vzor si vyberiete a aké farebné prevedenia si nakombinujete pre jednotlivé časti týchto produktov. Čo sa týka samotnej látky, môžete si zvoliť jednofarebné alebo viacfarebné motívy, detské motívy, rôzne ornamenty. Jednotlivé látky taktiež poskytujú rozlične silné zatienienia, vďaka čomu sa na zákalde koncentrácie svetla v danej miestnosti môžete rozhodnúť o tom, ktorú látku si zvoliť aby čo najefektívnejšie spĺňala vaše potreby.

Samozrejme, rolety ako také sprostredkúvajú aj súkromie a preto sú taktiež vyrábané aj v látkach, ktoré zabraňujú ľuďom z vonkajšej strany vidieť dnu, kým vy vidíte von úplne bez problémov!

Ovládanie látkových roliet

Variabilita látkových roliet sa prejavuje taktiež pri samotnej manipulácií s nimi. Od tradičných a zaužívaných postupov ako je ovládanie šnúrou/retiazkou (nie je nutné fixovať retiazku, vďaka zabrzďovacej funkcie drží sama), kľukou, či len obyčajným ťahom ruky, až po moderné alternatívy, ktoré vyžadujú minimálnu fyzickú aktivitu. Vďaka technickému pokroku totižto môžete ovládať vaše rolety aj prostredníctvom vypínačov, príslušných ovládačov alebo cez mobil.

Oblečte vaše okna s kvalitnými látkovými roletami!

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov