Kúpele Brusno: Ideálny spôsob, ako zabudnúť na starosti všedného dňa

Kúpele Brusno sa nachádzajú na strednom Slovensku, v pokojnom obklopení hôr v nadmorskej výške 424 metrov. Veľkou pýchou rezortu je čistý vzduch, ticho, krásna okolitá príroda a hlavne  prostredie, v ktorom všetci zabudnú na starosti všedného dňa a užívajú si chvíle relaxu a pokoja.

Účinky kúpeľov, ktoré vás presvedčia

V moderných kúpeľoch Brusno s dlhoročnou tradíciou sa liečia choroby obehového, tráviaceho, neurologického, pohybového ústrojenstva, choroby z povolania alebo poruchy látkovej výmeny. Minerálne vody sa používaj najmä ako pitné kúry, ktorých účinok je najvýraznejší pri ochorení tráviaceho ústrojenstva a pri ochoreniach srdcovo-cievneho, pohybového aparátu alebo ochoreniach kože.

Bohaté prírodné liečivé zdroje

Ako sme už spomínali, na liečenie sa využívajú pramene prírodných liečivých minerálnych vôd klasifikovaných ako vysoko mineralizovaná voda, kyselka so zvýšeným obsahom hydrogénuhličitanom Sulfátovým, takže zvýšeným obsahom vápnika a horčíka fluoridových iónov.

Využívajú sa štyri minerálne pramene a všetky majú praktický totožné chemické zloženie. K pohodliu v týchto kúpeľoch si ale zbaľte cestovné kufre so všetkým, čo pre takúto dovolenku a oddych spojený s relaxom potrebujete. A keď sa konečne ubytujete, môžete si dopriať bohatý program, ktorý pohladí vaše telo aj dušu.

Aká je ponuka?

Predmetom úspešného výberu pobytov v kúpeľoch je znalosť všetkého, čo vám konkrétne stredisko alebo rezort poskytne. V prípade kúpeľov Brusno je to nasledovné:

  • rehabilitačný bazén s teplotou vody 32 ° C
  • sauna
  • parný kúpeľ
  • vírivá vaňa
  • a spomínané pitné kury liečivých prameňov

Samozrejmosťou sú aj všetky iné štandardy, ktoré by dnes mali mať všetky ubytovacie zariadenia. Wi-fi pripojenie, stravovacie služby, relax v podobe zábavy a príroda, ktorá vás dostane do tej správnej atmosféry. Ak si chcete konečne odpočinúť a vaše telo potrebuje relax, kúpele Brusno sú v tomto smere ideálnou voľbou, ktorú vám môžeme pokoje odporučiť.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov