Praktický nápad s návodom, ako premeniť starý drevený lopár na kuchynský stojan na tablet, ktorý sa stane vašim každodenným pomocníkom na listovanie v online receptoch!

Prinášame vám DIY návod na výrobu stojana na tablet, keďže tento tenký, malý počítač sa aj u nás teší veľkej obľube. Je malý, šikovný a vôbec ma neprekvapuje, že ho veľa ľudí začína využívať aj ako náhradu kuchárskej knihy. Predsa len, otáčanie stránok so špinavými prstami dá zabrať. Tablet je síce elektrický, takže i pri jeho použití musíme byť pozorný, ale aj tak je ľahšie udržať ho čistý. Zvlášť ak sa rozhodnete využiť náš návod a vyrobiť si tento perfektný stojan na tablet z dreveného lopára. Veríme, že sa pre vás tak stane varenie ešte inšpirujúcejšie a vyskúšate všetky online recepty bez toho, aby ste museli prenášať ťažký počítač, alebo si recepty tlačiť.

Na to, aby ste si ho vyrobili budete potrebovať len drevenú podložku na krájanie, Scrabble držiak, kúsok detskej drevenej stavebnice, lepidlo na drevo a prípadne farbu, aby ste s ho celý namaľovali tak, ako sa vám bude páčiť. Na obrázku je stojan v shabby chic štýle. Zaujalo vás to?

Zdroj / Kuchynský stojan na tablet: mamiejanes

Kuchynský stojan na tablet z dreveného lopára

ZDIEĽAJ NA: