Ako kreatívny otecko premenil starú komodu na nádherný darček pre svoju dcéru

Milujúci otec splní svojmu dieťaťu všetko, čo mu vidí na očiach, a ak je pri tom ešte aj šikovný a rád recykluje, neostáva nám iné, ako mu zatlieskať. Tento otec si vzal do parády starú komodu, ktorú premenil na perfektnú kuchynku pre dcérku.

Takto postupoval

  1. Najskôr ju celú rozobral, ošetril nátermi proti červotočom, ktoré drevo zároveň dezinfikujú a po zaschnutí sú bezpečné pre deti a natrel ju netoxickými farbami na drevo. Zvolil žiarivú žltú a zelenú.
  2. Ako horáky použil staré CD, ktoré v strede prelepil červenou lepiacou páskou. Podľa nich vyrezal do „varnej dosky“ štyri otvory. Cez červenú pásku presvitajú malé žiarovky, keďže vytvoril jednoduchý elektrický obvod, pomocou ktorého môže dcérka zapnúť sporák a variť.
  3. V pracovnej doske vytvoril aj okrúhly otvor, do ktorého vložil nerezovú misku ako umývadlo so skutočným vodovodným kohútikom.
  4. Bočné steny kuchynky ozdobil kvetmi a praktickými vešiačikmi, na ktorých sa vynímajú chňapky a iné kuchynské pomôcky. Nechýbajú hračkárske hrnce a panvice.
  5. Zásuvky sú tiež ozdobené kvetmi a ponúkajú malej kuchárke veľa priestoru na ďalšie hračky. Nesmie chýbať ani šikovná rúra, ktorá sa samozrejme dá otvárať. Ako sa vám jeho nápad páči?

Kuchynka na hranie

Zdroj / Kuchynka na hranie pre deti z komody: jimdo

ZDIEĽAJ NA: