Ktoré spotrebiče by nemali chýbať vo vašej modernej kuchyni?

Konečne ste sa rozhodli pre rekonštrukciu bytu? Výborne! Súčasťou takejto rekonštrukcie by mala byť pochopiteľne i výmena starej kuchyne za novú, keďže práve v tejto miestnosti trávime väčšinu nášho voľného času. Pýtate sa, čo by malo byť súčasťou aj vašej kuchyne? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi radami a uľahčite si prácu vďaka týmto šikovným pomocníkom, ktorí vám pomôžu s prípravou mäsa, ovocnej šťavy či obľúbenej kávy!

Gril musí byť!

Aj vy milujete chuť grilovaného mäsa, ktoré vám pripomína nezabudnuteľné letné večery s tými najbližšími? V tom prípade by kvalitný gril nemal chýbať ani vo vašej domácnosti! Je zárukou nezameniteľnej chuti obľúbeného grilovaného mäska i zeleniny, pričom všetok „odpad“ v podobe oleja odteká do spodnej nádobky. Je pochopiteľne na vás, či dáte prednosť elektrickému grilu, ktorý je skvelou voľbou do interiéru alebo grilu na plyn, resp. brikety, ktorý je určený skôr do exteriéru, trebárs na záhradu.

Vyprážané jedine z fritézy

Áno, vyprážanie nepatrí zrovna medzi najzdravší postup tepelnej úpravy potravín, no aj napriek tomu je mimoriadne obľúbený. Ak si aj vy z času na čas doprajete hranolky s tatárskou omáčkou, obľúbený rezeň či obaľované ryby, neváhajte a zadovážte si fritézu aj vy! Pomocou nej totiž pripravíte chutné jedlo behom pár sekúnd, pričom tento typ tepelnej úpravy sa odporúča najmä v prípade potravín, ktoré obsahujú veľké množstvo vody, kedy je tzv. „smaženie“ zdravšie.

Milujete smoothie?

Patríte medzi milovníkov smoothie, teda čerstvých ovocných a zeleninových štiav? A čo by ste povedali na vysokokvalitný mixér, ktorý by behom pár sekúnd pomixoval mrkvu, jablko, pomaranč, banán a v podstate čokoľvek, čo by ste doň dali? A to nie je všetko! Ak milujete čerstvé nátierky, ba dokonca lahodné omáčky, mixér vám pomôže aj s prípravou týchto jedál! Že neveríte? Presvedčte sa na vlastné oči a siahnite po mixéry s vysokootáčkovým motorom s hlbokou, no ľahkou nádobou s možnosťou voľby z niekoľkých výkonných stupňov.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov