Kreatívne knižné záložky #2

Ešte v minulom roku sme vám priniesli nápady o naozaj kreatívnych knižných záložkách. Ide síce len o maličké spestrenie čitateľského zážitku, no dokáže potešiť a vyčariť úsmev na tvári. A my sme presne o tom a tým pádom vám teda prinášame druhý diel, v ktorom nájdete ďalšie zaujímavé záložky.

Napríklad v tvare miniatúrnych okuliarov, bicykla, či slimáka. Na svoje si prídu aj priaznivci rôznych seriálov, komiksov a filmov – keďže v tejto várke nechýba napríklad ani symbol temného ochrancu Batmana, či žltý Pac-Man z rovnomennej populárnej hry.

Kreatívne knižné záložky #2

napady na kreativne knizne zalozky 1 napady na kreativne knizne zalozky 2 napady na kreativne knizne zalozky 3 napady na kreativne knizne zalozky 4 napady na kreativne knizne zalozky 5 napady na kreativne knizne zalozky 6 napady na kreativne knizne zalozky 7 napady na kreativne knizne zalozky 8 napady na kreativne knizne zalozky 9 napady na kreativne knizne zalozky 10 napady na kreativne knizne zalozky 11 napady na kreativne knizne zalozky 12 napady na kreativne knizne zalozky 13 napady na kreativne knizne zalozky 14 napady na kreativne knizne zalozky 15 napady na kreativne knizne zalozky 16 napady na kreativne knizne zalozky 17 napady na kreativne knizne zalozky 18 napady na kreativne knizne zalozky 19 napady na kreativne knizne zalozky 20

Zdroj / Kreatívne knižné záložky pre ľudí, ktorí milujú knihy: Etsy

ZDIEĽAJ NA: