Kreatívne jarné kombinácie oblečenia

Máte doma malý šatník a len niekoľko kúskov oblečenia? Snažíte sa o minimalistický životný štýl, čo je dôvod toho, že nosíte stále dookola len pár kúskov oblečenia? Zamysleli ste sa niekedy nad tým, že aj z mála kúskov oblečenia sa dajú vytvoriť zaujímavé kombinácie? Dnes vám prezradíme ako viete kombinovať niekoľko jarných kúskov a vytvárať tak nové a nové kombinácie.

Móda sa neustále vyvíja a posúva sa dopredu. Nikto vám nezakáže niečo nosiť, rovnako ako nikdy nie je predpísané, čo máte nosiť. Práve to je na móde zábavné. Vy sa sami si viete nakombinovať oblečenie, a tak posúvať módu stále dopredu. Ako na to?

ŽENY

Vrstvenie na šaty

Ak sú vaše obľúbené šaty na ramienka a vy si myslíte, že vám v nich bude na jar zima, nemusí to tak byť. Na šaty si oblečte nejaké tričko, čím vám vznikne úplne nová kombinácia. Ak máte športové šaty, na vrch môžete dať aj športovejšie tričko, napríklad Mustang tričko. Cez šaty s tričkom prehoďte sako a opášte ho opaskom. Budete vyzerať ako filmová hviezda.

Vrstvenie na sukňu

Oblečte si obľúbenú sukňu, oblečte si k nej obyčajné tričko alebo tielko a na vrch dajte dlhý sveter, ktorý bude možno taký dlhý ako vaša sukňa. Keď ho však prepášete opaskom, jeho dĺžka sa trochu skráti a vynikne aj sukňa. Takto sa nemusíte báť, že pri vám bola na jar vonku zima.

MUŽI

Vrstvenie na tričko

Základom vašej kombinácie môže byť buď obyčajné jednoduché tričko alebo nejaké pánske značkové tričko. Naň si neváhajte dať sveter alebo mikinu úplne inej farby. Medzi typické farebné jarné kombinácie patrí napríklad žltá so zelenou alebo modrá s bielou.

Vrstvenie k saku

Jar je svieža a veselá. Oblečte si preto raz za čas aj farebnú košeľu alebo vzorovanú. Cez ňu si môžete prehodiť jednofarebnú vestičku a na vrch dať sako. Kreativite sa medze nekladú, preto môžete pridať aj zaujímavú kravatu alebo motýlika.

Zdroj obrázku: Roman Samborskyi / Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov