Krásne a elegantné zábradlie na váš balkón? Stavte na nerez!

Zábradlí existuje mnoho druhov. Ako si vybrať také, aby bolo decentné, efektné a zároveň bezpečné?

Aké zábradlie si zaobstarať? Staviť na hliníkové, drevené alebo nerezové? Prečo chcieť posledné spomínané? V recenziách často nájdete práve nerez, a to ako pre vonkajšie, tak pre vnútorné schodisko. Prečo o tomto materiáli uvažovať?

Nerez je doslova nezničiteľný

Nerezové zábradlie je drahšie ako hliníkové, napriek tomu je dobré si v rámci investície priplatiť. Nerezové profily sú veľmi pevné, nezlomia sa ani v prípade, že sa do nich opriete alebo narazíte. Kvalitná nehrdzavejúca oceľ nepodlieha korózii a dobre odoláva vonkajším vplyvom. Nevadí jej vietor, dážď, UV žiarenie ani sneh. Aj po rokoch bude antikoro stále rovnako krásne ako v čase, keď ste si ho zadovážili.

Mnoho možností pre váš domov

Nerezové zábradlie sa môže stať skutočnou ozdobou vášho domova, no najmä vtedy, keď si ho necháte spracovať na mieru. Zabudnite na univerzálne riešenie, v sklenárstve Sklofix žiadajte projekt prispôsobený priamo vášmu priestoru a štýlu, spoločnosť vám vyhovie na sto percent. Tento renomovaný dodávateľ vám pripraví ponuku na mieru, atypický priestor tiež nie je problémom, ale výzvou. Nerezové zábradlie spoločnosť odporúča klientom nielen ku schodisku, ale aj na balkóny, terasy alebo francúzske okná.

Elegantné antikoro môže žiariť aj vo vašej domácnosti

Nerezové zábradlie sa hodí takmer do každého interiéru, výnimku tvoria asi len domácnosti alebo priestory, ktoré sú ladené v prírodnom štýle, kde panuje drevo. Antikoro je často využívaný materiál, ktorý využijete nielen na zábradlie, dokonale vám poslúži aj ako nerezové schodisko. Niet nad čím rozmýšľať, je vhodné do interiéru aj exteriéru, nie je problém vybaviť ho protišmykovou úpravou. Nehrdzavejúca oceľ pôsobí odľahčene a vzdušne, s prvkami antikoro dokážete vytvoriť mnohé zaujímavé dizajnové detaily – informujte sa u tých najpovolanejších – v sklenárstve Sklofix!

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov