S týmito krabičkami na prstene povie rozhodne „ÁNO“! 23 najkreatívnejších krabičiek na prstene, ktoré skrášlia a pridajú na romantike v špeciálnom momente

Zásnuby a svadba sú nepochybne dôležitými míľnikmi života každého z nás. Niektorí snívajú o týchto udalostiach od detstva, majú predstavu o prsteňoch, šatách, výzdobe či svadobnej torte. Zatiaľ čo iní náhle prepadnú láske a chcú ju spečatiť bez predstáv, ako to bude vyzerať. Jedni aj druhí si však uvedomujú, že zásnuby i svadba sú hlavne o drobných detailoch, ktoré však nesú veľký význam. Práve tieto drobné detaily robia váš svadobný deň výnimočným, môžete ich zakomponovať do personalizovaného gravírovania svadobných obrúčok alebo krabičky na prstene, ktorá vás dokonale vystihuje.

Ak sa chystáte žiadať o ruku, nevkladajte prsteň do obyčajnej jednofarebnej krabičky z klenotníctva. S trochou zručnosti alebo ochoty hľadať výrobky šikovných ľudí môžete vyrobiť drevenú krabičku v rustikálnom štýle, pre knihomoľku schovajte prsteň do knihy a ak má vaša vyvolená najradšej na svete sladkosti (samozrejme, až po vás), hľadajte krabičku v tvare makrónky. Máte doma utajenú princeznú? Darujte jej snubný prsteň v orechovej škrupinke!

V originalite by nemali zaostávať ani krabičky na obrúčky. Môžete si spoločnými silami vyrobiť jednoduchú misku zo samoschnúcej hmoty, do ktorej otlačíte čipku a vytvoríte tak jemný vzor. Takúto misku môžete neskôr používať ako šperkovnicu na obrúčky na nočnom stolíku. Obyčajná drevená krabička sa zmení na skvelý svadobný doplnok aj ju zvnútra natriete farbou vašej výzdoby. Nebojte sa ani machu, ktorý vyčarí rozprávkovú atmosféru. Originálnym miestom na schovanie prsteňov je i akákoľvek krabička s nápisom Pán a Pani, doplňte ju dvoma malými vankúšikmi so stuhou na priviazanie prsteňa.

Svadba a zásnuby sú hlavne o láske a o tvorbe vzácnych spomienok, preto si pripravte skutočne výnimočné chvíle aj pomocou takýchto maličkostí.

1. Krabička na prsteň vyrobená zo stromu

2. Drevená „dózička“ na prstene

3. Makrónky na prstene

4. Detailne vyrezávaná krabička na prstene

5. Kožená krabička na prsteň

6. Háčkovaná krabička

7. Drevená krabička v podobe šuflíka

8. Prsteň z orechovej škrupinky

9. Prstene v starých vyradených knihách

10. Originálna dizajnová krabička na prsteň

11. Krabička v tvare knihy, v ktorej je váš životný príbeh

12. Kreatívna drevená krabička

13. Žalude ako krabičky na prstene

14. Krabička v tvare starej námorníckej truhlice

15. Prsteň ukrytý na policajnej stanici

16. Handmade krabička

17. Krabička z LEGA

18. Krabička na prsteň pre milovníčku sukulentov

19. Keramika a 20. Mušľa ako krabička

21. Kreatívna krabička od konštruktéra na kľúč

22. Vintage krabičky na prstene

23. Krásne rustikálne drevené krabičky

Vezmeš si ma?

Zdroj / Krabičky na prstene: pinterest

ZDIEĽAJ NA: