Mladý pár si vyrobil vlastnú knižnicu, no nečakali, že bude vyzerať až tak dokonale!

Na internete ako aj na našej stránke nájdete originálne inšpirácie nádherných interiérov s jedinečnými solitérmi. Jedným z nich je aj knižnica pripomínajúca mnoholupeňový kvet lotos, ktorá očarila mladú dvojicu. Jessica a Sinclair Breenoví nechceli dopustiť, aby ostal dobrý nápad uložený v priečinku v počítači a tak sa s vervou pustili do realizácie. Jessica zmerala stenu, kde chceli knižnicu umiestniť. Potom fotografiu knižnice ukázala grafikovi, ktorý učí v tej istej škole ako ona, a o pár minút poznala presné rozmery jednotlivých panelov. Ostával už iba nákup materiálu a samotná výroba.

Vlastná knižnica v tvare lotosového kvetu

Jessica a Sinclair surfovali na internete, keď im padla do oka fotografia knižnice, ktorú jednoducho museli vyrobiť. Zároveň sa už dlhšie chceli zúčastniť reality show The Block a účasť v nej im mohol zaručiť práve takýto kreatívny projekt. Po zmeraní priestoru a navrhnutí rozmerov jednotlivých dielov si objednali na mieru vyrezané kusy políc – stáli ich okolo 760 eur.

Jednotlivé police naaranžovali na sadrokartónovú stenu. Potom pripevnili sadrokartón k stene a naň pripevnili police. Toto dielko tvorili 16 hodín. „Bol to náročný proces, ale stálo to za to,“ hovorí Jessica.

Zdroj / Mladý pár si postavil vlastnú knižnicu: Facebook

ZDIEĽAJ NA: