8 vecí, ktoré robia ženy, keď už nie sú zamilované

Ak na vzťahu neustále nepracujeme, ľahko sa dostaneme do slepej uličky. No aj keď sa láska kamsi vyparila, nie je ľahké navždy sa rozlúčiť s človekom, na ktorého sme si už zvykli. Ak si nie ste istý, či vás vaša drahá stále ľúbi, alebo je s vami už iba zo zvyku, pozrite si nasledujúcich osem situácií. Ľahko odhalíte, či je vaše puto slabšie ako bolo kedysi.

1. Už ju viac nezaujíma, ako trávite čas

Pýtala sa vás priateľka na každú minútu vášho dňa a teraz to už vôbec nerobí? Raz alebo dvakrát sa to môže stať preto, že je príliš zaneprázdnená. Ak sa to však stáva pravidelne, mali by ste spozornieť.

2. Už viac nežiarli. Vôbec!

Ľudia sú zvyčajne aspoň trošku žiarliví. Dávajte si pozor najmä na náhle zmeny. Ak vás v minulosti neustále kontrolovala a teraz ju nezaujíma či s niekym flirtujete, jej láska pravdepodobne pohasla.

3. Na správy a telefonáty vám odpovedá iba raz za čas

Nie je to o tom, že by bola vaša partnerka neustále taká zaneprázdnená. Je to skôr o tom, že vám nenapíše aj keď má dostatok voľného času. Obzvlášť podozrivé je to, keď sú jej správy chladné a neosobné.

4. Odrazu ju nebaví vaše spoločné hobby

Odrazu s vami odmieta tráviť voľný čas? Ak je to tak, mali by ste hľadať dôvod jej nezáujmu. Kedysi bola vo vašej spoločnosti veľmi rada!

5. Neplánuje si s vami budúcnosť

Ide o najdôležitejší varovný signál. Vaša spriaznená duša chce s vami stráviť celý život, preto s vami musí mať plány do budúcnosti. Ak nie ste na zozname plánov, je čas na vážny rozhovor.

6. Zjavne jej niečo robí starosti, ale nehovorí o tom s vami

Zvykli ste sa rozprávať o všetkom možnom celú noc a teraz sa vám vyhýba, aj keď cítite jej napätie. Mali by ste sa jej opatrne opýtať, prečo to robí.

7. Nepotrebuje vašu pomoc

Zvykla vás prosiť o pomoc a bola rada, keď ste sa o ňu starali. Teraz si nielen pomôže sama, ale vašu pomoc otvorene odmieta. Porozprávajte sa s ňou. Možno je iba urazená, že ste jej v minulosti s niečim nepomohli a možno vás už nikdy nechce vidieť.

8. Už sa nesmeje na vašich vtipoch

Pamätáte sa, ako sa nahlas smiala na vašich vtipoch a chcela počuť každú smiešnu historku? Kam to všetko zmizlo? Ak sa to stane iba občas, nemusí to nič znamenať, možno je iba unavená. Ak si to všimnete spolu s inými situáciami opísanými vyššie, buďte na pozore!

Zdroj / Osem znakov toho, že vás priateľka už nemiluje: brightside

ZDIEĽAJ NA: