K dokonalému looku za menej ako 30 minút

Ak chcete byť vždy dokonale nastajlovaná, potrebujete dobrý šatník a šikovnú ruku pri výbere originálnych kúskov. Nie vždy to však znamená množstvo komplikovanej práce a náročného výberu, ktorý vás oberie nielen o peniaze, ale rovnako drahocenný čas.

Naše jednoduché triky, ako k dokonalému vzhľadu za menej ako pol hodinu, vás o tom určite presvedčia.

Poistite sa najdôležitejšími doplnkami šatníka

Aby dokonale zariadená skriňa vytvorila základ pre váš každodenný moderný štýl, potrebuje predovšetkým rozsiahly základ doplnkov. Okrem bielej blúzky, ktorá sa hodí k džínsom, obleku a sukni, sem patrí pár jednoduchých tričiek padnúcich na postavu a kašmírový sveter, ktorý sa hodí najmä na prechodné obdobie na jar a jeseň.

Ďalším stylingovým tipom je mať v šatníku aspoň pár dobre padnúcich džínsov a čierno-šedú sukňu. Určite by v šatníku nemali chýbať ani luxusné spoločenské šaty.

Ozdobte sa žiarivým úsmevom

Nielen šaty robia človeka. Zrkadlom do duše sú oči a odrazom nášho zdravia zasa zuby. Ak sú vďaka pravidelnej ústnej hygiene v poriadku, môžete nimi zaujať rovnako dobre ako s trblietavým šperkom v dekolte.

Platí to aj pre zafarbenie zubnej skloviny, ktorá vplyvom častej konzumácie kávy, čaju, vína alebo čokolády rýchlo stmavne. Aby ste sa netrápili bielením u profesionála a nestrácali pritom čas ani peniaze – vybavte sa kvalitnými bieliacimi pásikmi.

Obsahujú špeciálne bieliace látky, ktoré si s nepríjemným zafarbením zubov poradia bez najmenších problémov a za 30 minút tak, aby o tom nikto ani len netušil.

Pohodlné, kvalitné a nadčasové topánky

Na záver to najdôležitejšie. K dokonalému outfitu patria aj nadčasové, štýlové a pohodlné topánky. O všetky potrebné vlastnosti takejto obuvi sa postará adekvátna veľkosť, materiál, tvar a dizajn, na ktoré by ste mali pri výbere myslieť.

Mať v šatníku jeden alebo dva páry nadčasových topánok nie je na škodu, pretože vám pomôžu vytvoriť vždy ten správny look a vyzerať krásne. Tak na to pri zariaďovaní svojej skrine myslite a určite sa pri obliekaní dlho trápiť nebudete.

Zdroj obrázka: Inara Prusáková/Shutterstock.com

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov