Jednoduché triky, ako si zvýšiť svoje sebavedomie

Každá osobnosť je charakteristická určitými povahovými vlastnosťami. Tie o nej vypovedajú niekedy viac než by ste si mysleli. Vieme, že aj oblečenie v tomto smere zohráva dosť významnú úlohu, no nie vždy by sme mali vsádzať len na tento fakt. Niekedy môže byť odev brnením, vďaka ktorému sa do našej duše nedostane nikto.

Ako si ale zvýšiť svoje sebavedomie a pôsobiť na naše okolie nevtieravo, slobodne a prirodzene? Je to celá veda a jeden deň vám na to stačiť asi nebude. Chce to tréning, možno zmenu okolia, niekomu pomôže augmentácia a iný životný štýl. S nami sa pozrite na jednoduché triky, ktoré by vám v niektorých situáciách mohli naozaj dobre pomôcť.

Zdravá hladina

Určitá dávka ega je pre človeka nevyhnutná. Bez neho sa človek v bežnom a reálnom živote takmer nikam nepohne a vždy bude čakať na niekoho druhého. Málo sebavedomí ľudia dosahujú svoje ciele veľmi ťažko a majú tendenciu sa veľmi rýchlo vzdávať. Ak patríte k nim aj vy, pokúste sa to zmeniť a pomôžte si možno aj luxusným oblečením. Nie je to jednoduché, ale pravidelným tréningom sa dokážete „pohnúť“ z miesta.

Aj v partnerskom vzťahu vám to pomôže, vyskúšajte si obliecť niečo príjemné a sexy, napríklad jemnú nočnú košieľku, ktorá decentne zvýrazní všetky dôležité partie.

„Vystrite sa“

„Lordóza“, už ste o nej niekedy počuli? Je vám toto slovo známe? Ak máte málo sebavedomia, zrejme asi nie. Laicky povedané je to spôsob držania tela. Vystretý chrbát, lopatky stiahnuté k sebe a zdvihnutá brada (hlava). Alebo si predstavte Lorda, panovníka a iného vysokopostaveného človeka, ktorý sa tieto veci zrejme tiež musel naučiť. Výhodu majú tí, ktorým je to prirodzené. Ak k tomu doplníte jemný úsmev, budete určite pôsobiť na svoje okolie sebavedomo. Dajte pozor, aby ste si na to veľmi rýchlo nezvykli a nestratili niektorých priateľov.

Využite správne farby

Odborné štúdie preukázali, že červená farba dokáže zvýšiť mieru vášho ega. Samozrejme, že s týmto odtieňom musíte voliť svoje kombinácie opatrne a napríklad pri takom jemnom bodystockingu vám túto farbu odporúčame dvojnásobne zvážiť, už len jeho oblečením preukážete svojmu okoliu, že máte poriadnu dávku sebavedomia, samozrejme za predpokladu, že tým okolím bude výhradne len váš partner. Červená farba pôsobí príťažlivo aj pre opačné pohlavie.

Niekedy to skúste len s doplnkami v tejto farbe a uvidíte, že vám to pomôže. Červený lak na nechty je veľmi dobrá voľba. Aby to nebolo príliš veľké sústo, začnite tieto veci kombinovať a snažte sa pri tom pôsobiť prirodzene, čo je možno niekedy ťažšie.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov