Jedlá, ktorým by ste sa pri zoznamke a na prvej spoločnej večeri mali vyhnúť

Nájsť si ideálneho človeka, ktorým by mal byť partner na celý život, nie je vždy tak jednoduché. Dôležité je zaujať a vytvoriť u druhej osoby ten najlepší prvý dojem. K tomu však potrebujete dodržať niekoľko dôležitých bodov. Medzi jeden z nich môže patriť aj to, ktorým jedlám sa je na prvej spoločnej večeri pri zoznamovaní lepšie vyhnúť.

Hamburgery

Aj keď im neviete odolať, na prvú spoločnú večeru, ktorú ste si predtým podrobne naplánovali na flirt zoznamke, sa určite nehodia. Verte mi, nikto nechce pozerať, ako viete otvoriť ústa a čo všetko v nich máte. Navyše vám všetko padá, kvapká a vyteká tuk, nechajte si to radšej na ďalšie zaujímavé rande, kedy ste si istí, že ste zaujali.

Homár, krab alebo iné morské plody

Je skvelé, že máte peniaze na všetky tieto zahraničné jedlá a rozhodli ste sa ukázať, kto je tu sponzorom. Je však ťažké pozerať sa na vás ako romantika, ktorí toto stvorenie z mora, holými rukami láme a potom degustuje. Nehovoriac o tom, že tieto jedlá majú často svoju špecifickú vôňu, ktorá by vašim zámerom z online erotickej zoznamky mohla stáť v ceste.

Korenené jedlá

Ak nemáte dobrodružné povahy, neriskujte to ani so silne koreneným jedlom. Faktom je, že korenené jedlo povzbudí chuť do jedla, ale zároveň vám vyschne v ústach, vďaka čomu budete nútení neustále piť a navštevovať toaletu, namiesto toho, aby ste sa venovali svojej milovanej alebo milému.

Stavte na kvalitné slovenské jedlá, o ktorých viete, že s nimi nemáte vy a ani váš žalúdok žiadny problém. Pri vyberaní spoločného ubytovania na Liptove s tým určite nebude najmenší problém.

Risk môže predstavovať strukovina, špagety alebo rýchle občerstvenie a dokonca niekedy aj obyčajná polievka. Zvoľte jednoduchý dezert a kvalitné vínko.

Konzumácia a následné trávenie niektorých potravín je pre naše telo často náročná, preto si vyberajte reštauráciu a jedlo vopred a s ohľadom na všetky možné situácie. Nerobte si ale z toho veľkú hlavu a starosti, nejde predsa o jedlo, ale to, či medzi vami prebehne povestná „iskra“.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov