Revolúcia na slovenskom realitnom trhu – jaRealitka vracia predaj do rúk majiteľom

Väčšine ľudí sa pri slove nehnuteľnosť automaticky vybaví veľký životný krok a rozhodnutie, ktoré je sprevádzané komplikovaným procesom s ktorým nemajú skúsenosti. Zo zvyku a obavy teda vstupuje do hry realitná kancelária a jej maklér, ktorý by mal zabezpečiť hladký a rýchly prevod nehnuteľnosti, či už ide o kúpu alebo predaj. Bohužiaľ v praxi sa často potvrdzuje príslovie, že keď chceš mať niečo urobené dobre, musíš si to urobiť sám.

Predstavte si, že by existoval nový a moderný portál s tímom ľudí, ktorí by Vám pomohli vo veciach, kde nie ste úplne doma a naopak ponechali Vám úplnú kontrolu a voľnosť pri nastavení Vášho predaja? Už si to nemusíte len predstavovať. Práve pre Vás vznikol portál www.jaRealitka.sk

V Žiline si partia mladých ľudí so skúsenosťami v oblasti realít povedala dosť a navrhli model, ktorého prvoradým cieľom je pomôcť klientovi. Ako? Pozrite sa s nami bližšie na ich princíp fungovania.

Na moderne graficky spracovanej webovej stránke nájdete jednoduchý formulár na zadanie inzerátu. Ten automaticky uverejnia na „najhorúcejších“ portáloch s realitami. Klient má po celý čas k dispozícií prehľadné štatistiky a informácie o záujemcoch, či obhliadkach. Zároveň má prístup k príručkám a návodom s užitočnými tipmi pre predaj i kúpu nehnuteľnosti. Moc nad priebehom celého procesu má samotný klient a „jaRealiťáci“ vystupujú iba ako Vaša podpora – kedykoľvek pomôžu prostredníctvom emailu, chatu, alebo callcentra.

Aby toho nebolo málo, vyhotovia aj návrh rezervačnej a kúpnej zmluvy, návrh na vklad a odovzdávací protokol. Tým zastrešia kompletný proces od začiatku až po koniec. Znie to ideálne a veríme, že vám v hlave vŕta jedna otázka – koľko za to všetko môžu chcieť? Za všetko zákazník zaplatí iba 289 eur a to až po úspešnom predaji nehnuteľnosti.

Vďaka energickému tímu sa tak nemusíte zverovať do rúk maklérovi realitnej kancelárie, ktorej ide o vlastnú províziu. Predaj domu či bytu patrí v prvom rade do rúk majiteľa nehnuteľnosti a jaRealitka na tom postavila celú svoju firemnú politiku. Transparentný prístup ku všetkým informáciám a rady v každej fáze predaja – čo viac si môžete priať?

JaRealitka má svoj vlastný recept na úspešný predaj nehnuteľností. A nie je v tom žiaden háčik!

Viac sa dozviete v krátkom videu:

ZDIEĽAJ NA: