Nazreli sme do izieb šikovných tvoriliek. Toto sú ich kráľovstvá, v ktorých sa naplno venujú svojmu remeslu!

Handmade tvorbe prepadá stále viac ľudí. Niektorí ju vnímajú ako terapiu, iní túžia vyjadriť svoje pocity a myšlienky kreatívnym spôsobom a ďalší si plnia svoj sen o tvorivej kariére. Možno ste sa oddali výrobe šperkov, šijete, maľujete alebo vyrábate krabičky z dreva – nech je to čokoľvek, určite máte za sebou skúsenosť tvorivého neporiadku, hromadenia materiálu (lebo všetko sa jedného dňa zíde) a neustáleho hľadania tej správnej stužky, nite, lepidla alebo nožníc.

Dnes sa spolu pozrieme na pracovné kútiky kreatívnych ľudí, ktorí svojej tvorbe prispôsobili stôl. Základom je mnoho úložného priestoru, ideálne na oboch stranách stola. Nezabúdajte na dobré osvetlenie, keďže inšpirácia prichádza často aj v noci. Nebojte sa využiť steny, nielen na nástenky plné inšpirácie, ale i na skladovanie všelijakých pomôcok. Budete ich tak mať neustále na dosah ruky. Pre každú tvorivú oblasť sa nájdu tipy navyše – ak šijete, budete potrebovať veľa miesta na strihanie, preto je vhodné na stole nemať žiadne dekorácie, ktoré by vám zavadzali. Priaznivci scrapbookingu by nemali zabúdať na veľkú podložku na rezanie a priestor na jej odkladanie. A šperkári by mohli investovať do priesvitných krabičiek na korálky. No teraz už poďme spoločne nakuknúť do inšpiratívnych tvorivých kútikov.

Takto vyzerajú pracovne a izby handmade tvorcovToto by rozhodne uvítala každá tvorivá žienka! 😍Credit: www.theoriginalscrapbox.com

Gepostet von Creativity – kreativita am Donnerstag, 27. April 2017

Zdroj / Izby handmade tvorcov: pinterest

ZDIEĽAJ NA: