Tričko pre cestovateľov, s ktorým sa dorozumiete kdekoľvek aj bez slov

S rozkvitajúcimi čerešňami k nám závratnou rýchlosťou okrem leta prichádzajú aj prípravy na vytúženú dovolenkovú sezónu! Ak už máte svoju destináciu starostlivo vybranú, určite patríte k poctivým cestovateľom, ktorí prípravy nenechávajú na poslednú chvíľu. A tak okrem sandálov, ponožiek a mäsovej konzervy na vašom liste „čo si beriem na dovolenku“ už pravdepodobne nič nechýba. Tentoraz sa však mýlite!

Toto leto by váš kufor mal okrem slovníka obsahovať ešte jednu užitočnú vec. Určite sa vám už pár krát stala nepríjemnosť spojená s jazykovou bariérou. Vy ste však kreatívne cudzincovi rukami nohami ukazovali, čo potrebujete, lebo hľadať v slovníku je predsa zdĺhavé a gestám určite porozumie. Tento rok sa však krkolomným pilates cvikom môžete vyhnúť pomocou skvelej pomôcky od naozajstných dobrodruhov! Počas svojich ciest vymysleli unikátne tričko pre cestovateľov!

IconSpeak je úplne obyčajné tričko, ktoré však obsahuje 50 malých ikoniek, ktoré vám skutočne pomôžu v komunikácii s cudzincami. Ak hľadáte hotel, reštauráciu či loď stačí ukázať na jednu z ikon a domáci rýchlo pochopia, čo potrebujete. Tvorcovia mysleli skutočne na každú maličkosť a tak na tričku nájdete aj ikonu pre hudbu, wi-fi či pivo. S touto cestovateľskou pomôckou sa tak môžete nadobro rozlúčiť s kreslením či ukazovaním domčekov, áut alebo jedla. A tak ak sa chystáte ďalej ako do Chorvátska, odporúčame vám zapísať si IconSpeak tričko na váš dovolenkový zoznam!

IconSpeak tricko ktore hovori za vas 1
© iconspeak.world

IconSpeak tričko pre cestovateľov

IconSpeak tricko ktore hovori za vas 2
© iconspeak.world
IconSpeak tricko ktore hovori za vas 3
© iconspeak.world
IconSpeak tricko ktore hovori za vas 4
© iconspeak.world
IconSpeak tricko ktore hovori za vas 5
© iconspeak.world
IconSpeak tricko ktore hovori za vas 6
© iconspeak.world
IconSpeak tricko ktore hovori za vas 7
© iconspeak.world
IconSpeak tricko ktore hovori za vas 8
© iconspeak.world
IconSpeak tricko ktore hovori za vas 9
© iconspeak.world

Predajná stránka / IconSpeak tričko pre cestovateľov: iconspeak.world

Zdroj: ufunk

ZDIEĽAJ NA: