Hotelové vybavenie je vizitkou zariadenia

Komfortný nocľah je zvyčajne základnou požiadavkou hosťa.

Hotelovému textilu a vybaveniu izieb prisudzujú majitelia ubytovacích prevádzok dôležitú váhu. Vhodne zvolené zariadenie interiéru môže ovplyvniť celkovú spokojnosť hosťa a jeho následne rozhodnutie, či sa do hotela alebo penziónu ešte niekedy vráti. Azda pre každého hoteliéra je dôležité, aby bol klient spokojný, preto je kúpa vhodného hotelového textilu mimoriadne dôležitá. Dnes má prevádzkovateľ na výber široký výber produktov s rôznymi vlastnosťami. Je len na ňom, ako sa rozhodne interiér zariadiť. Mal by však dbať na viacero faktorov. Spoločnosť HORECA textil ponúka klientom produkty pre kompletné zariadenie hotelových izieb, kúpeľní či wellness. Zákazník si môže vybrať hotelové obliečky, plachty, chrániče matracov, paplóny, vankúše a podobne. Pre kompletné zariadenie hotelovej kúpeľne sú k dispozícii uteráky, osušky či predložky. Ak má hoteliér vo svojom zariadení aj wellness, v spoločnosti HORECA textil nájde hotelové papuče, župany, rôzne plachty a ďalšie doplnky.

Posteľná výbava

Posteľ s kvalitným matracom, vankúšmi a prikrývkou je dnes nevyhnutnosťou už pri štandardných typoch ubytovania. Návštevník ubytovacieho zariadenia potrebuje určitý komfort na oddych a aj preto sa spoločnosť HORECA textil zaoberá aj výrobou a predajom týchto produktov.

Výrobky charakterizuje dlhá životnosť, paplóny a vankúše sú šité z kvalitných materiálov. Aj preto sa vyznačujú vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami, ako je hrejivosť, jemnosť či priedušnosť. Hoci sú často používané, sú odolné voči záťaži. V dobe, keď rastie počet alergikov, spotrebitelia určite ocenia, že dané produkty sú antialergické.

Súčasťou ponuky sú i plachty, hotelové obliečky a matrace. Čo sa týka matracov, na ich ochranu je k dispozícii topper, ktorý zaručuje výdatnejší komfort počas spánku. Matrace sú v ponuke v troch variantoch – penové, pružinové a s taštičkovými pružinami. Kompletnú ponuku nájdete tu.

Hotelová kúpeľňa, wellness & spa

Hoteliéri si pri zariaďovaní svojich ubytovacích zariadení často dávajú veľmi záležať na celkovom dizajne a vybavení kúpeľne. Práve kúpeľňa je akýmsi obrazom celého zariadenia. Jej vybavenie predstavuje dôležitú súčasť mozaiky, medzi ktorú patria aj vhodné doplnky. Uteráky, osušky či predložky z ponuky HORECA textil sa vyznačujú vysokou kvalitou materiálu. Asi nie je potrebné spomínať úžitkové vlastnosti bavlny. Práve z nej sú totiž dané produkty vyrábané. Samozrejmosťou sú hodvábnosť, jemnosť či mäkkosť, čo klienti určite ocenia. Osušky a uteráky majú navyše dvojité prešitie okraja a vďaka tomu sa látka pomalšie opotrebováva. Výrobky sú ľahké na údržbu, stačí ich jednoducho oprať a uložiť napríklad do skladu.

Pozitívnymi vlastnosťami sa vyznačujú i produkty pre wellness & spa. Župany, zábalové, masérske a saunové plachty, ale i papuče či osušky na wellness majú dlhú životnosť, nakoľko sú vyrábané z kvalitných materiálov.

Ostatné produkty

Pri zariaďovaní interiéru hotela nemožno zabúdať na výber vhodnej postele. V ponuke HORECA textil je niekoľko druhov – od klasických až po rozkladacie poschodové či hotelové prístelky. Súčasťou portfólia firmy sú i hotelové závesy, záclony, prehozy a dekoračné vankúše. Všetko závisí len od požiadaviek klienta, ktorý si môže celý sortiment pozrieť priamo na webovej stránke spoločnosti HORECA textil.

Výhody spoločnosti

Ak sa rozhodnete pre produkty od tejto firmy, zadovážite si výrobky vo vysokej kvalite a v bezkonkurenčných cenách, čo klienti oceňujú už takmer desať rokov. Väčšina produktov je vyrábaná priamo v šijacej dielni spoločnosti, takže každý výrobok prechádza dôkladnou kontrolou a spotrebiteľ dostane do rúk kvalitný a bezchybný produkt. Navyše, všetky produkty vyrábané priamo v dielni dokážu skúsení pracovníci ušiť presne podľa požiadaviek zákazníka. V porovnaní s konkurenciou nakupuje spoločnosť látky priamo z fabrík, čiže nejde o žiadne lacné napodobeniny.

Kompletný zoznam produktov nielen pre hotely nájdete na stránke horecatextil.sk.

HORECA textil

Spoločnosť sídli v Čadci a zaoberá sa výrobou a predajom hotelového, reštauračného a dekoračného textilu na mieru podľa požiadaviek zákazníkov. Firma ponúka i predaj stoličiek, stolov, vybraného hotelového nábytku a viacerých ďalších produktov. HORECA textil umožňuje klientom rýchly, efektívny a pohodlný nákup online za výrobné ceny. Zárukou kvality sú desiatky spokojných zákazníkov po celom Slovensku i v Českej republike.

Kompletnú ponuku produktov spoločnosti nájdete na stránke horecatextil.sk

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov