Originálny hotel v Keni ponúka nezabudnuteľný zážitok! Pozrite si zblízka prvé 5-hviezdičkové vtáčie hniezdo

Safari dobrodružstvo môže byť odteraz spojené s nezvyčajným ubytovaním vo vtáčom hniezde. Vyrástlo medzi stromami v Keni v regióne Segera, ktorý sa rozprestiera medzi Mount Kenya alebo Kirinyaga (masív s najvyšším vrchom Kene, ktorý je aj druhým najvyšším vrchom Afriky) a Východoafrickou priekopovou prepadlinou. Príroda tu ponúka každý deň nevšedné divadlo, ale je možné, že návštevníci tohto hotela nebudú chcieť opustiť svoje izby. To čo si pre nich pripravili Segera Retreat a Nay Palad robí z hotela nezabudnuteľný zážitok.

Interiér hotela je luxusný ako v hociktorom 5-hviezdičkovom hoteli. Je v ňom veľká manželská posteľ, vankúšiky, lampióny na vytvorenie atmosféry po západe slnka… Cylindrický tvar ponúka 360-stupňový výhľad na všetky strany. Takto si z pohodlia prechodného domova užívajú návštevníci pohľad na divočinu.

Hotel bol postavený z lokálnych materiálov miestnymi remeselníkmi. Na streche medzi konármi je dostatok miesta na ležanie – večerné pozorovanie hviezd i opaľovanie sa počas dňa. A čo by ste povedali na večeru pri západe slnka? Na tomto mieste stojí za to.

Hotel bol postavený neďaleko rieky, čo priťahuje slony, žirafy a iné zvieratá. Perfektné miesto na splnenie cestovateľských snov! Prenájom celého hniezda stojí približne 960 eur. V cene je zahrnuté jedlo, šampanské a nádherné výhľady.

Fotky © jimmynelson | Zdroj / Hotel vtáčie hniezdo v Keni: designboommirror

ZDIEĽAJ NA: