Neuveriteľná renovácia bytu, ktorý bol v dezolátnom stave. Všetko stihli za menej ako 1 hodinu!

Ak ste už prerábali niektorú z izieb v byte, alebo ste to vzali od podlahy a prerobili ho úplne celý, viete, že je to drina, ktorá trvá pri najlepšom niekoľko týždňov, no môže sa ťahať aj niekoľko rokov. Viete si predstaviť, čo všetko sa dá v byte urobiť za hodinu? Tento bláznivý nápad „rýchlopremeny“ je dielom Soderberg Apartment Specialists tímu, ktorý sa opravovaniu bytov venuje už 25 rokov. Zvyčajne stihnú premeniť 3 byty za jediný deň. Ich rekord bola premena celého bytu za 1 hodinu a 43 minút – vrátane výmeny podláh, maľovania, nového nábytku, novej kuchynskej linky, nových lustrov – jednoducho vrátane úplne všetkého.

Vo videu nižšie uvidíte, ako premenili byt, ktorý vyzerá ako z hororového filmu. Rozbitý nábytok, zničené steny a totálny chaos sa zmení na obývateľný priestor. Paul Ryan spúšťa stopky a renovácia môže začať. Jej rýchlosť stavia na tom, že každý člen tímu presne vie, čo má robiť. Navzájom si nezavadzajú a práca ide ako po masle.

Zatiaľ čo niekoľkí vypratávajú izbu, v druhej už strhávajú koberce, aby ich vzápätí vystriedali maliari. Krok za krokom sa priestor mení a tento skvelý tím dosiahne nový rekord – renováciu len za 58 minút!

Hodinová renovácia bytu

Zdroj / Premena bytu za jedinú hodinu © youtube

ZDIEĽAJ NA: