Aj takto to môže dopadnúť, keď si pozvete najlepšiu kamarátku na svadbu a urobíte z nej svedka

Družičky majú na svadbe nezastupiteľné miesto. Najlepšie priateľky alebo žienky z najbližšej rodiny poskytujú neveste celý deň praktickú i emocionálnu oporu. Starajú sa o kytice, opravujú trhlinky na šatách, rozosmievajú ju keď je tesne pred psychickým zrútením a pomáhajú kde treba.

Takáto ochota sa našla aj v srdci Sharilyn Wester, ktorá svadbu svojej najlepšej priateľky okorenila dávkou humoru. Spolu s Rebeccou dva roky plánovali bláznivé fotenie, o ktorom ženích James Foster nič netušil. A tak, keď fotografka poprosila Sharilyn o asistenciu so závojom nevesty, tá na seba strhla všetku pozornosť. Prekvapený ženích vystrúhal niekoľko neveriacich póz, ale keď zistil, že jeho milovaná sa tiež zabáva, uvoľnil sa aj on. Hoci niektorí pokladajú Sharilyn za príliš bláznivú a bažiacu po pozornosti, nevesta sa bavila a na ničom inom vlastne nezáleží. A ako to celé vyzeralo?

Fotografka poprosila hlavnú družičku, aby pomohla pri fotení ženícha a nevesty. Jej úlohou bolo vyhadzovať závoj do vzduchu

Foto © Ashley Hempel

Zhostila sa toho až príliš horlivo a svadba jej kamarátky je aj vďaka tomu bohatšia o niekoľko spomienok

Foto © Ashley Hempel

Ženích o ničom nevedel, ale keď sa nevesta s družičkou začali zabávať, pridal sa k nim

Foto © Ashley Hempel
Foto © Ashley Hempel
Foto © Ashley Hempel
Foto © Ashley Hempel

Stránka svadobnej fotografky © Facebook

ZDIEĽAJ NA: