Handmade prebaľovacie tašky pre mamičky

Všetky ženy – mamy, asi poznáte situáciu, keď sa vyberiete s Vašou ratolesťou do parku alebo na nákupy a potrebujete jej zbaliť všetko potrebné. Kvôli všetkým detským potrebám nakoniec vyzeráte, akoby ste odchádzali na 2-týždňovú dovolenku a nie na hodinovú prechádzku.

Potrebujete plienky, cumlík, náhradné oblečenie, niečo pod zub a podobne. A to ešte nerátame deku a podobné veci, ktoré sa možno zídu tiež. Dizajnérska značka Bushka prišla so skvelým kreatívnym nápadom. Začali ručne vyrábať multifunkčné rozkladacie tašky pre mamy. Pýtate sa, čo je na nich také inovatívne? V prvom rade je to kvalitný materiál s originálnou potlačou. Ďalej sú tieto tašky skvelé v tom, že poskytujú dostatočne veľa úložného priestoru na veci, ktoré Váš drobec potrebuje a pri tom nie sú obrovské a nepôsobia ako cestovné tašky. A na záver, keď túto tašku rozložíte, vznikne Vám podložka napr. na prebaľovanie alebo si Vaše dieťatko na nej môže komfortne posedieť.

Za dobrý nápad a skvelé prevedenie palec hore. A čo vy mamičky, brali by ste takúto šikovnú rozkladaciu tašku?

Handmade prebaľovacie tašky

rozkladacie tasky pre mamicky 1 rozkladacie tasky pre mamicky 02 rozkladacie tasky pre mamicky 4 rozkladacie tasky pre mamicky 4arozkladacie tasky pre mamicky 4brozkladacie tasky pre mamicky 01 Prebaľovacie tašky pre mamičky Geniálny handmade nápad 04 Prebaľovacie tašky pre mamičky Geniálny handmade nápad 05Prebaľovacie tašky pre mamičky Geniálny handmade nápad 07Prebaľovacie tašky pre mamičky Geniálny handmade nápad 2Viac info na stránkach: bushka.com | facebook

ZDIEĽAJ NA: