Francúzska kozmetická značka Kerastase

V roku 1964 sa objavila nová značka Kerastase vyvinutá na základe inovatívnych vzorcov a najúčinnejších zložiek v laboratóriách L’Oreal.

Vďaka modernému vedeckému výskumu laboratórií LOréal má značka Kerastase vedúce postavenie medzi svetovými výrobcami profesionálnej kozmetiky. Kozmetika sa vyznačuje jedinečnými vzorcami, textúrami, komponentmi a inovatívnymi výrobkami. Inovatívne technológie spolu s vysokými štandardmi umožňujú spoločnosti ponúkať revolučné programy starostlivosti o vlasy pre všetky typy vlasov a pokožky hlavy. To je popredná svetová značka produktov starostlivosti o vlasy.

Zloženie kozmetiky spája prírodné zložky a najnovšie výsledky vedeckého a technologického pokroku. V prvých rokoch sa kozmetika Kerastase používala iba v kozmetických salónoch, kde sa vykonávali postupy na odstránenie lupín a zníženie mastnoty vlasov. Výživná maska ​​pre citlivé a suché vlasy sa stala ďalším inovatívnym produktom značky. Všetky výrobky tejto francúzskej kozmetickej spoločnosti patria do luxusnej kozmetiky. Šampóny a masky Kerastase sú určené na účinnú starostlivosť.

Kozmetiku na vlasy od Kerastase možno definovať ako viacúrovňovú všestrannú starostlivosť o vlasy. Dnes môžeme rozlíšiť niekoľko charakteristických čŕt tejto značky:

  • Inovatívna technológia umožňuje vytvárať kozmetiku, ktorá poskytuje rýchly a viditeľný výsledok vďaka hlbokému prieniku do vlasových buniek;
  • Špeciálny rituál používania kozmetických prípravkov na vlasy umožňuje vám relaxovať počas procedúry;
  • Možnosť kúpiť kozmetiku Kerastase na domáce použitie.

Sortiment produktov Kerastase

To sú luxusné výrobky vyvinuté odborníkmi L’Oreal v oblasti starostlivosti o vlasy a pokožku
hlavy. Značka je zameraná na ošetrenie, výživu a obnovu vlasov. V súčasnosti sa pod značkou Kerastase vyrába veľké množstvo kozmetických výrobkov pre všetky typy vlasov. Každá línia kozmetiky je navrhnutá na riešenie konkrétnych problémov. Šampón Kerastase poskytuje vlasom a pokožke hlavy potrebnú hydratáciu a výživu. Ampulky Kerastase sa používajú v prípade krehkých vlasov alebo ich vypadávania. Pena Kerastase pomôže zväčšiť objem vlasov. Šampóny, balzamy, masky a iné výrobky Kerastase neobsahujú parabény, GMO, farbivá a SLS. Vyššie uvedené zložky vyvolávajú narušenie krvného obehu, v dôsledku čoho vlasy rýchlo strácajú zdravý lesk. Kozmetika Kerastase neobsahuje žiadne škodlivé látky a je absolútne bezpečná.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov