Fotorealistické portréty Kelvina Okafora kreslené ceruzkou

Kelvin Okafor je doslova geniálny umelec. Ak by bol Leonardo da Vinci nažive a videl, čo Okafor dokáže len s ceruzkou, papierom a trochou dreveného uhlia, určite by s ním potriasol rukou a uznal za brata v umení vďaka jeho talentu. Veď posúďte sami, pozorne sa pozrite na obrázky nižšie a povedzte, nevidíte umelecké čiernobiele fotografie?

Tieto detailné práce 28-ročného umelca z Veľkej Británie je ťažko rozoznať, či je to kresba alebo fotografia, no uisťujeme Vás že všetky obrázky sú ceruzkovými kresbami. Neskutočné, že?

Detstvo Kelvina bola príliš chudobné na to, aby opustil domov a socializoval sa. Nadaný umelec strávil väčšinu svojho detstva a dospievania zdokonaľovaním svojich zručnosti kreslenia. Miesto párty a klubov, ako ostatné deti jeho veku, našiel útočisko v kreslení, a teraz žne svoje plody za svoje portréty, za ktorými je množstvo času a trpezlivosti.

Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 3 Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 2 Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 1 Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 13 Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 14[box type=“download“] Odporúčame pozrieť podobné príspevky:

Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 16 Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 16a Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 16b Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 4 Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 5 Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 7 Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 9 Kelvin Okafor fotorealisticke kresby ceruzkou 12Viac Kelvinových diel nájdete na jeho facebooku [via: odditycentral]

ZDIEĽAJ NA: