Ilustrátor dopĺňa svoje fotografie o Disney postavičky. Zažívajú spolu mnoho dobrodružstiev

Ako deti sme snívali o stretnutí s obľúbenými rozprávkovými postavičkami. Možno by sme len tak išli na zmrzlinu, alebo by sme s nimi zažili jedno z nezabudnuteľných dobrodružstiev. Fascinácia rozprávkami niektorým z nás ostane až do dospelosti. Napríklad grafický dizajnér Luigi Kemo Volo z Talianska je po celom svete známy vďaka svojim fotografiám, na ktoré si prikresľuje postavy z Disneyoviek. Tak sú na chvíľu ako reálni ľudia v reálnom svete. Roky sa venuje kresleniu komiksov a animácií, preto bola len otázka času, kedy spustí podobný projekt.

Samotný Luigi má rád mnoho postavičiek z dielne Disney. Za svoju najväčšiu inšpiráciu však považuje svojho synovca. Chce ho presvedčiť o tom, že magické veci sa dejú aj v reálnom svete.

Ako ilustrátor na voľnej nohe veľa experimentoval a jedného dňa sa rozhodol spojiť dva milované druhy umenia: ilustráciu a fotografiu. Bol to preňho veľký životný krok do sveta digitálnej grafiky. Spája svoje dve vášne a kreslí svoje obľúbené rozprávkové postavy. Hoci je za tým veľa práce, podľa umelca je to splnený životný sen.

Foto a stránky autora: Instagram | Facebook

Zdroj | Luigi Kemo Volo kreslí na svoje fotografie Disney postavičky: boredpanda

ZDIEĽAJ NA: