Elektronika značky Xiaomi si získava svetovú popularitu – ponúkajú vysokú kvalitu za prekvapivo nízke ceny!

Vo svete náročných zákazníkov vyhráva značka, ktorá ponúka najlepší pomer medzi cenou a kvalitou – a práve tento princíp pochopili tvorcovia značky Xiaomi. Vyrábajú produkty cenovo dostupné pre bežného spotrebiteľa, ale ponúkajú komfortné používanie a výhody, ktoré boli doteraz typické pre luxusnejšie značky.

Xiaomi je internetová spoločnosť vyrábajúca smartfóny, tablety, notebooky, PC príslušenstvo a batérie, televízie, hodinky a iné „inteligentné“ zariadenia do domácnosti. Do povedomia ľudí ich dostala čistička vzduchu. Riaditeľ a CEO firmy Lei Jun pri jej výrobe urobil zásadné rozhodnutie, ktoré šokovalo aj samotných zamestnancov. Špičkový produkt predával za 116 eur, pričom podobné produkty iných firiem stoja troj- až štvornásobne viac. Nový prístup sa oplatil a dnes je Xiaomi okrem iného aj štvrtý najväčší výrobca smartfónov na svete.

Toto je Xiaomi od xiaomiphone.sk

Inovatívne technológie prepracovali do detailov – ich operačnému systému MIUI dôveruje 190 miliónov ľudí. Spoločnosť okrem toho vytvorila aj najväčšiu zákaznícku platformu na svete IoT, na ktorú je pripojených viac ako 100 miliónov zariadení.

Filozofiou Xiaomi je jednoduché ovládanie, dokonalý dizajn a hravý prístup. Na povrchu i vo vnútri zariadení je čo najmenej a čo najjednoduchších prvkov, ktoré ich majitelia používajú intuitívne, bez dlhého premýšľania a čítania návodu, ktorý znie ako španielska dedina. Dbajú na kvalitu, ale aj na pohodlnosť – preto napríklad môžete cez telefón prikázať variču, aby pripravil ryžu kým prídete domov. Okrem efektivity dbajú aj na dizajn produktov, známy ako MI LOOK. Napríklad pobočka Xiaomi – firma Zhimi – získala ocenenie za dizajn produktov. Aj takto sa firma snaží presvedčiť spotrebiteľa, že „vyrobené v Číne“ už dávno neznamená, že ide o lacný a nekvalitný výrobok. A ich stratégia funguje, pretože najlepšia reklama sú spokojní zákazníci.

Úspech značky Xiaomi vyvolal aj kritické ohlasy, mnohí obviňovali riaditeľa firmy za kopírovanie výrobkov Apple. Startup Xiaomi aj napriek tomu rýchlo napredoval a dnes je pre Apple skutočnou konkurenciou v kvalite, za ktorú si však zaplatíte omnoho menej.

Najlepšiu ponuku produktov Xiaomi – od smartfónov, notebookov až po vysávače či veľké balenia zubných nití tohto predajcu – nájdete na slovenskej webovej stránke: xiaomiphone.sk. Tento portál ponúka mnoho kupónov a výhodných zliav na kvalitné výrobky. S nákupom vám pomôže aj ich online podpora priamo na stránke.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov