Dvere do bytu chránia vaše súkromie i bezpečnosť

Vchodové dvere určené pre vstup do bytu by mali ochrániť váš byt pred nepozvanými návštevníkmi. Keď nie je nutné, aby vaše vchodové dvere boli súčasne aj protipožiarne, môžete si vybrať dostatočne bezpečné vchodové dvere do bytu, ktoré sú dostatočne masívne a odolné proti hrozbe mechanického poškodenia a súčasne nemusíte platiť za protipožiarnu úpravu. Príkladom takých vchodových dverí sú nové, veľmi kvalitné VSTUPNÉ BYTOVÉ DVERE (DVBT) SOLODOOR.

Pri výrobe týchto vchodových dverí do bytu sa používa spevnený smrekový rám a robustná výplň z plnej drevotriesky. Toto konštrukčné riešenie zaistí, že dvere do bytu sú dostatočne pevné a lépe odolajú prípadným pokusom o mechanickú deštrukciu. Pre zabezpečenie dostatočnej miery bezpečnosti sú vybavené zosilneným pántom s vyššou odolnosťou a zámkom s rozvorom 90 mm. Keď chcete bezpečnosť dverí do bytu posunúť ešte na vyššiu úroveň, je možné doplniť ich bezpečnostným kovaním, napríklad BELENUS.

Okrem vysokej pevnosti a odolnosti sa tieto dvere do bytu vyznačujú aj zvukovou izoláciou v hodnote 37 decibelov, vďaka ktorej sú ideálne aj pre inštaláciu v panelových domoch, kde sú  pre vstup do bytových jednotiek  potrebné dvere s odolnosťou pri vyššom zaťažení.

VSTUPNÉ BYTOVÉ DVERE (DVBT) SOLODOOR sa vyrábajú v šírke 80 alebo 90 cm a výške 197 cm. Pri voľbe vzhľadu dverí si môžete vybrať povrchovú úpravu v podobe cenovo dostupnej fólie s potlačou, alebo kvalitnejší, veľmi odolný laminátový povrch CPL 0,2 alebo 0,8 mm.  Vchodové dvere do bytu si tak môžete vybrať napríklad v prevedení buk, breza, jelša, javor, mahagón a v mnohých ďalších odtieňoch, vrátane jednofarebných, bez štruktúry dreva.

Keď požadujete dvere, ktoré majú autentický prírodný vzhľad a súčasne sú aj veľmi odolné, je esteticky špičkovým riešením veľmi odolný laminátový povrch s plastickou štruktúrou dreva – SOLO 3D.

Môžete si vybrať aj klasický dyhový povrch, ktorý je síce prírodný, ale súčasne je aj veľmi chúlostivý voči opotrebovaniu a náročný na údržbu.

K trvanlivejším povrchom, ktoré sú dostupné pre tento model vchodových dverí, patrí ešte laminát 0,8 alebo povrchová úprava RAL – nástrek špeciálnym lakom, ktorý je v ponuke v mnohých farebných odtieňoch.

Ak chcete zvýšiť bezpečnosť vášho domova, môžete si objednať vchodové dvere do bytu s ďalšími špeciálnymi úpravami  – protipožiarne , dymotesné a tiež hlukotesné.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov