Drdol za 2 minúty pre dlhé a stredne dlhé vlasy

Tento neuveriteľne jednoduchý a pritom efektný drdol si jednoducho zamilujete! Všetci poznáme uponáhľané rána, kedy potrebujeme rýchlo vytvoriť rýchly účes do práce a zároveň niečo elegantnejšie na večeru s priateľmi. Preto vám predstavíme účes, ktorý to spĺňa a vykúzlite ho úplne bez námahy. Je chic, ak si oblečiete obyčajné nohavice, sexy, ak si k nemu dáte večerné šaty a zároveň dostatočne elegantný ku kostýmu ak idete na pohovor do práce. Vďaka jeho nadčasovosti sa hodí aj na slávnostné príležitosti ako je svadba vašej priateľky – nikdy nebude pôsobiť staromódne.

Ako na to?

  1. Ak sú vaše vlasy jemné a nedržia dobre tvar, použite lak, matný vosk alebo suchý šampón.
  2. Oddeľte vlasy z prednej časti hlavy a zopár prameňov z ľavej strany a zo zvyšku vlasov urobte jednoduchý cop.
  3. Cop natiahnite doľava a niekoľkokrát ho skrúťte, potom chyťte jednou rukou tenký prameň vlasov a druhou rukou jemne potiahnite zvyšné vlasy k hlave.
  4. Z takto upravených vlasov vytvorte drdol tým, že ich obmotáte okolo pôvodnej gumičky a zachytíte sponkami – môže byť strapatý, ale i uhladený, podľa toho, o aký objem máte záujem.
  5. Vlasy, ktoré ste si oddelili na vrchu hlavy, jemne stočte medzi prstami, obtočte okolo drdola, prichyťte sponkou a upravte prstami tak, aby ste dosiahli želaný objem a tvar.
  6. Potom tento postup zopakujte s vlasmi, ktoré ste oddelili na bočnej strane hlavy, dajte si záležať na tom, aby smerovali ponad ucho, a obtočte ich okolo vlasov smerujúcich od vrchu hlavy a potom okolo drdola smerom zvrchu dole. Pripnite sponkou.
  7. Ak je to potrebné, účes ešte zafixujte niekoľkými sponkami.

Drdol za 2 minúty pre dlhé a stredne dlhé vlasy

Zdroj / Drdol za 2 minúty pre dlhé a stredne dlhé vlasy: makeupwearables

ZDIEĽAJ NA: