Dosť bolo neosobných darčekov, ktoré zapadnú prachom. Tieto potešia vašich milovaných aj planétu

Určite ste sa už ocitli v situácii, že ste na poslednú chvíľu zháňali darček pre rodinu či známych. Behali ste po nákupnom centre a nakoniec v zúfalstve siahli po veci, ktorá sa vám síce až tak nepáčila, no prísť s prázdnymi rukami sa predsa nepatrí. Zabudnite na tieto praktiky a darujte také darčeky, ktoré vašim priateľom urobia naozajstnú radosť. Tieto darčeky budú pre nich šité priamo na mieru.

Na Deň Otcov

💎 Unikátna ako ty.  Slová do fľaštičky vložíš celkom sám. Na odkaz Ti radi vytlačíme čokoľvek, čo by mal tvoj blížny vedieť. Originálny, vtipný, zamilovaný či taký, ktorému rozumiete len vy dvaja. 😉 Odkazovej fantázií sa žiadne medze nekladú. 😊

🌍 Myslíme na planétu . Odkaz vo fľaštičke je plne ekologickým darčekom. 😊 Sklenená fľaštička i odkaz sa radia k plne recyklovateľným materiálom. Výrobok pripravíme s úctou k slovenskej prírode i k tebe.  Správou vo fľaši neodovzdáš len vlastné slová, ale i nestarnúci odkaz lásky k našej planéte.

Obr.: Priprav tatinovi nezabudnuteľný odkaz vo fľaši

Darček, ktorý doženie vašu mamu k slzám

Deň matiek, Medzinárodný deň žien, Vianoce, narodeniny, meniny – to je len zlomok dní, počas ktorých si naše mamy zaslúžia špeciálnu pozornosť. A ktorá by sa nepotešila praktickému kuchynskému pomocníkovi v podobe kvalitnej dosky na krájanie? A to dokonca s osobným venovaním. Ak ku drevenej krájacej doske pribalíte aj cibuľu, garantujeme, že mamička sa slzám neubráni. A keď vyhŕkne slza, po ruke by mala mať aj praktický box na vreckovky z bambusu.

Obr.: Bambusový lopárik – pomocník do každej domácnosti

Aby ostal váš výnimočný deň v spomienkach

Pamätáte si, keď svadbám dominovala chrenová nátierka zabalená v plátku šunky? Alebo činžáno s cukrom na okraji pohára? Týmto svadobným trendom už síce odzvonilo, no pribudli nové. V súčasnosti už hostia zo žiadnej svadby neodchádzajú bez drobného darčeka, ktorý im má pripomínať tento výnimočný deň a mladomanželov. Takým môže byť napríklad magnetická pohľadnica, ktorú viete vyšperkovať podľa vašich predstáv – napísať milý odkaz, pridať obľúbenú fotku, vybrať ladiaci typ písma. Drevená magnetická pohľadnica je darček, ktorý rozhodne nezapadne prachom, ale určite dostane čestné miesto na nejednej chladničke.

Obr.: Magnetická pohľadnica: originálny darček pre svadobčanov

Bambusová zubná kefka “Mr. Dokonalý”

V zapršané rána či večery po dlhých dňoch ti úsmev určite vráti bambusová zubná kefka. Usmievať sa nebudeš len preto, že zatúžiš ukazovať dokonalé zúbky, ale aj nad jej výnimočnosťou. 😉 Bambusová zubná kefka je unikátna presne ako ty. 💜

Obr.: Bambusová zubná kefka “Mr. Dokonalý”

Na kolaudačku

Kamaráti sa sťahujú do nového a chcú to s vami osláviť vo veľkom štýle. Takéto pamätné okamihy si žiadajú viac ako fľašku vína a kvetinu, ktorých hostiteľ počas kolaudácie dostane minimálne päť. Fľaška sa minie raz-dva a kvietok môže ľahko zvädnúť, no kvalitná rohožka z trvácneho polyamidu majiteľom nového príbytku vydrží roky. Na rohožku môžete pridať ich meno, vďaka čomu každý hosť trafí k tým správnym dverám.

Obr.: Rohožka, ktorá víta každú návštevu

Náš príbeh

DARČEKING je slovenská rodinná firma, ktorej záleží na tom, aby boli darčeky pre ľudí osobné, praktické, no zároveň šetrné k životnému prostrediu. Ich ekologické zmýšľanie sa pretavilo do výroby darčekov z odbúrateľných materiálov, napríklad z dreva či bambusu. A aby boli darčeky originálne, môžete si ich dozdobiť nápisom či fotkou podľa vášho výberu. V prehľadnom e-shope nájdete desiatky darčekov, ktoré potešia kamošku, manžela, šéfa či rodičov.

O všetkých novinkách a zľavách pravidelne informujeme aj na našom Facebooku či Instagrame.

Jednu zľavu máme pre vás pripravenú aj teraz. 20% zľavu na všetky produkty si môžete uplatniť do 15.7.2020 na našom e-shope. Využite ju už teraz.

ZDIEĽAJ NA:

Zapojte sa do diskusie. Vaše názory sú vítane!

komentárov